Todorić: Sa Sanaderom sam se susreo tri puta u 6 godina, s Matešom nikad

Naslovnica Forum Komentari članaka Todorić: Sa Sanaderom sam se susreo tri puta u 6 godina, s Matešom nikad

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

todoric sa nikim nije se poznao a bez sanadaera nije smijo ni prdnuti ,koje su to gluposti

Živio moopol na hranu u Hrvata, nadam se da će naš napačeni i opljačakn narod konačno dobiti i jeftiniju hranu negoli do sada, do sada je hrana u hrvatskoj bila skuplja negoli u EU.

S veleštovanjem

Treba biti naivan pa povjerovati da nikad nije imao veze s politikom. Vješto je on koristio političare a i zna šta oni najviše vole…fine satove i sveznjeve eura. Neke stvari su mu se i odlično poklopile jer Mercator mu Slovenci nikad ne bi.prodali da ga suludim vodjenjem nisu doveli na rub propasti. U Hrvatskoj neće biti promjena ovom akvizicijom osim još jačeg udjela Agrokorovih firmi i slabljenja ostalih domaćih proizvodjaca.

Al kaže nikada nisam imao veze s politikom. Kakav vic. Ne volim njegov koncern jerbo su reketari i mislim da su, ma što drugi tvrdili, karcinom hrvatske ekonomije. No u svakom slučaju dobra je vijest da je 53% Mercatora kupljeno za 175 milona eura manje nego kada je ponuda davana prošli put jerbo ćemo ionako svi mi u Hrvatskoj to platiti. Na ovaj ili onaj način. AZTN nikako ne bi smio odobriti transakciju s obzirom na udio koji imaju Mercator i Konzum no nema sumnje da će i to proći glatko. Hrvatska posla, a za cijene u maloprodaji koje plaćamo i koje ćemo plaćati nema veze. Neka kmetovi crnče

a koliko se puta susreo sa Nevenkom Tuđman i koliko je jadna korneta ispekla za Ledo i to sve ručno i još joj tata morao pomagati i mama nije nikada imala vremena i ona je pekla i onda prodavali jeftino kibiceru i jadni nisu u ovih 200 bogatih obitelji i to bar službeno

Todorić: Sa Sanaderom sam se susreo tri puta u 6 godina

Točno ali Po Merkurovom planetu [emo_smijeh]

free flow information

New Report

Close