HDZ najveći gubitnik izbora, ali i najjača stranka u županiji

Naslovnica Forum Komentari članaka HDZ najveći gubitnik izbora, ali i najjača stranka u županiji

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Da. HDZ je izgubio općine Tompojevci i Tovarnik i zato je najveći gubitnik izbora. A SDP je izgubio Zagreb sa budžetom od milijrdu eura, i ZG-Holding od par milijardi kuna i on je najveći gubitnik. Dakako…

@crnaguja Točno, ako sve promatramo kroz prizmu lopovluka….

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.



@crnaguja
Točno, ako sve promatramo kroz prizmu lopovluka….

Ne bih baš ulazio u rasprave, niti bih želio da netko pomisli da branim HDZ ali siguran sam, u što sam se osobno uvjerio da kukurikavci nisu manji lopovi od hdz-a. To ti garantiram. Pogledaj samo holding pod kontrolom sdp-a. Pa tu svake godine fale milijarde…

@crnaguja Potpisujem!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Sanader je i u Austriji bio vrlo bogat :

http://www.poslovni.hr/forum/tema/svjedok-sanader-je-i-u-austriji-bio-vrlo-bogat-i-ugledan-26310

Imam špulijus da pravomočno Sanaderu neće moći dokazati nikakav lopovluk jer su im svi ti šuplji svjedoci ucjenjeni torturom i dugim boravkom u Remetincu.
Pa neke su davno prije čak bile priznale pod torturom da su Vještice .

I na kraju će Sanader tužiti Državu i to ćemo mu morati svi zajedno platiti milonsku odštetu .

Sve mi se čini da je Kosorica imala EU zadatak da baci lavovima HDZ , Sanadera i Polančeca kako bi pokazali EU kolegama kako mi proganjamo korupciju i za nagradu smo smjeli potpisati poglavlje o Pravosuđu .

Ali nitko ne voli izdajice i zbog toga je dobila fuss u guz .

.




@crnaguja
Točno, ako sve promatramo kroz prizmu lopovluka….

Ne bih baš ulazio u rasprave, niti bih želio da netko pomisli da branim HDZ ali siguran sam, u što sam se osobno uvjerio da kukurikavci nisu manji lopovi od hdz-a. To ti garantiram. Pogledaj samo holding pod kontrolom sdp-a. Pa tu svake godine fale milijarde…
[/quote]

Slazem se, makar je tu Batman s rodacima vrsni “kum”, ali svi zajedno su krali.
Poanta je da je to sve isto, a mi niti nemamo izbora. Kradu i ovi i oni. Pogledajte samo kako su brzo uhljebili svoje, makar i najnesposobnije…

New Report

Close