Smijenio ih u pet minuta i zaprijetio im otkazima

Naslovnica Forum Komentari članaka Smijenio ih u pet minuta i zaprijetio im otkazima

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Izgleda da se vraćamo u doba kada su prijeki sudovi sve rješavali po kratkom postupku

Riješen problem. Šta će se mučiti s njima!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Riješen problem. Šta će se mučiti s njima!

problem tek počinje jer sam uvjeren da im neće moći dokazati ništa što znači da će dobiti sudske sporove protiv vlade i da ćemo ove linićeve igrokaze na kraju opet platiti samo mi građani!! [emo_mrgud]

Da li bi ja mogao dati imena i prezimena ljudi iz porezne koji trebaju završiti u zatvoru, po mom mišljenju? I usput pratiti istražni postupak, da ne bude zataškavanja?

Komesar Linić u akciji, odajem mu priznanje na odlučnosti. Pod vodstvom sposobnog premijera, taj čovjek bi zaista mogao napraviti puno, ovako jedan dan kopa, drugi dan zatrpava, treći dan objašnjava zašto će morati opet kopati.

Da…da…Liniću u tom grmu leži zec!! Samo naprijed i do kraja! Čestitam!

Smijenio ih i zaprijetio otkazima.znaci nogu nitko nije dobio. Pitam se zasto?Ako ovdje ima bilo kakve kvalifikacije kaznenog djela ovi bi dobili vanredni otkazSve mirise na to da ce za dvije godine drzava isplatti razliku u placi plus kamatu izmedju starog i novog radnog mjesta te da ce sud donjeti odluku da ih se vrati na staro radno mjesto.Jasno nas sveznadar Slavko za nista nece odgovarat,a kamoli nadoknadit pocinjenu stetu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

…sam je rekao…ja sam opasan čovjek…žalosno je da smo takvu rečenicu [emo_zloban] ikad mogli čuti od jednog političara…

Ne znam kakvu odgovornost imaju ti ljudi na tim pozicijama i kako je to REGULIRANO!!!Ako su pomočnici direktora onda im je ODGOVORNOST VELIKA!!!!!! Da li su samo u radnom odnosu ili imaju i POSEBNE UGOVORE????
Na zapadu ( za nešto nižu poziciju )ugovori o radu sadrže cca 30 stranica sa TOČNO POPISANIM ODGOVORNOSTIMA I RAZRAĐENIM MOGUĆIM SVIM POZNATIM SCENARIJIMA TE IZ TOGA IZAŠLE ODGOVORNOSTI!!! Sve vrlo jasno i nema zabune niti NISAM ZNAO NISAM MOGO, kriv je netko drugi ja nisam!!!!

Tako se radi .

Da je Sanader za štetu koju nam je nanio , svoje najbliže suradnike izručio bjesnim Zvjerima i sada bi vladao Hrvatskom , a ne odgovarao na Sudu za kokošarenje .

.

žalosno je da su raspoređeni na druga radna mjesta i da im se plaća ne smanjuje ni za lipu dok se postupak ne završi.žalosni su ovakvi huškački nounarski pamfleti.žalosni su ovi adz aktivisti sa svojim gadljivim komentarima….[emo_plazi]

privremeno su maknuti sa pozicije zato što im se krivnja tek mora dokazati. Kao što piše, određene institucije još provjeravaju o čemu se radi i vjerojatno će, kada se obavi posao, tek tada dobiti otkaz oni koji su ga stvarno zaslužili.

Upravo zato su i zadrzali primanja, jer se procedura mora postivati a tek kad im se dokaze krivnja moze ih kazniti. U tome je poanta. Dok Ministar vrsi samo rosade a primanja ostaju ista, ne mogu mu nista.

Ma nekako neće to ništa promjeniti,pozadinska priča tek slijedi!

[url="https://www.vecernji.hr/lifestyle/najam-jahti-u-hrvatskoj-s-miomare-yachting-1211295"]vecernji.hr[/url]

New Report

Close