Traže ispriku zbog Šprajcove izjave o ‘homofobnoj izmjeni Ustava’

Naslovnica Forum Komentari članaka Traže ispriku zbog Šprajcove izjave o ‘homofobnoj izmjeni Ustava’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Sramota novinarstva !

Već bi bilo vrijeme da se HTV očisti od tih SKOJ-evaca Šprajca , Sever ….

.

Hrvoje Zovko, Zoran Šprajc i Denis Latin dezinformiraju hrvatsku javnost već godinama ali narod to ne puši jer su prošla vremena kad je televizija zagreb kreirala javno mnijenje.

Obavezno pogledati kako nas bezobrazno lažu a mi ih za to plaćamo.

Na 20-u godišnjicu pada Vukovara na javnoj televiziji su prikazani prilozi koji su sugerirali da je tadašnja hrvatska vlast na čelu sa dr. Franjom Tuđmanom izdala Vukovar i ostavila ga na milost i nemilost srpskim agresorima. Materijali koje će te vidjeti u ovom videu otkrivaju o kakvoj monstruoznoj manipulaciji i prevari je riječ!

http://www.youtube.com/watch?v=3T8vQZDMt_c

Covjek je samo rekao istinu…

“Homofobija (od grč. homós koja znači isti, jednako i phóbos koja znači strah) je strah i averzija prema osobama homoseksualne orijentacije uključujući osobe koje su tako percipirane.”

I to je problem cijele ove kampanje i protukampanje – vrlo malo komuniciranja stvarnih stavova i zahtjeva pa onda netko kampanju proglasi homofobnom. Doduše proglasili bi ju bez obzira na sve jer se ne slaže s interesima ‘boraca za demokraciju’.


Covjek je samo rekao istinu…

"Homofobija (od grč. homós koja znači isti, jednako i phóbos koja znači strah) je strah i averzija prema osobama homoseksualne orijentacije uključujući osobe koje su tako percipirane."

A sto je onda strak od homofoba i zasto ih se tako etiketira?

Ako se ne smije reći “gay” zasto se smije reći homfob?

Zar to nisu samo ljudi koji ne rpeferiraju istospolnu zajednicu?

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

U Obiteljskom zakonu RH stoji da je brak zajednica muškarca i žene. Ova inicijativa samo želi ono što piše u zakonu unijeti u Ustav. Dakle Državno odvjetništvo RH bi trebalo reagirati tužbom protiv Šprajca jer je on zekone ove države proglasio homofobnima. Rijetki homosekeulci koji žive u vezama imaju ista prava kao i vanbračne zajednice, ali se njihova zajednica ne zove brak. Da su u braku imali bi prava na posvajanje djece, što je civilizacijska strahota. Ova vlast je uz nevjerojatnu ekonomsku nesposobnost i svjetonazorski odlučila ratovati sa svojim građanima. Nevjerojatno ali istinito, da su sto put gori od HDZ-a

Brak je po sadašnjim propisima kao i po propisima svih prošlih desetljeća (pa i stoljeća) zajednica muškarca i žene (ili obratno). Što je tu homofobno ako 80-90% građana želi da tako ostane i dalje???
Istospolni partneri neka imaju druge nazive za soju zajednicu i sve OK, ali neka dozvole i nama koji smo hetero da naše hetero zajednice i dalje nazivamo brakom, a oni neka smisle kakav god žele naziv za svoje zajednice.
Nemam ništa protiv LGBT osoba, ali oni trebaju prestati agresivno nametati svoje stavove 90%-oj većini koja se s time ne slaže!

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

@domach
Nisam jos vidio da gay populacija trazi da se tudja prava ukinu ili ogranice…


@domach
Nisam jos vidio da gay populacija trazi da se tudja prava ukinu ili ogranice…

Pošto je sustav ili ti “zdjela” limitirana onda veće traženje prava jednoga nužno znaći ograničavanje prava drugoga.

Osobno nemam nisšta proitv homosexualne populacije ali imam protiv totalitarnih skupina koje na njima zarađuju pod krinkom da “promiću civilno društvo” dok zapravo zagovaraju nerad, nejednakost i potiču mržnju i svakako vrijeđaju generalnu populaciju Hrvatske.

Tu mislim na Platformu 112, Mrežu Mladih i sl…

A što se tiče homoseksualne zajednice, lako bi preuzeo Švicarski model.. its not a narriage, samo je zajednica i nemaju pravo na posvajanje.

Švicarci su ipak najnapredniji po tim pitanjima.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Eee Zorane,Zorane ex Jovanovicu. Je li mozda ova tolerantna izjava razlog da cemo se ne daj Boze vidjeti neki drugi put???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


@domach
Nisam jos vidio da gay populacija trazi da se tudja prava ukinu ili ogranice…

u biti što ti radiš na Poslovnom, što ne bi trebao biti na Indexu?

Bez uvrede.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Ne brini, mene ne mozes uvrediti.

ovo prozivanje da su homofobi svih koji nisu unutar LGBT skupine prelazi granice dobrog ukusa i nameće pitanje je li cilj pojedinaca unutar LGBT grupe namjerno izazivanje sukoba s hetero većinom?

New Report

Close