Linić: Ja sam opasan u ratu, a najava blokada granica je najava rata

Naslovnica Forum Komentari članaka Linić: Ja sam opasan u ratu, a najava blokada granica je najava rata

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

da li to ministar linić prijeti ratom i nasiljem?? [emo_ooooo]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

bilo bi lijepo da novinari istraže na kojim je on to ratištima bio i kakve je oznake nosio, petokraku ili šahovnicu[emo_plazi]

svašta si on dozvoljava [emo_ooooo]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

Linić je zadnji čovjek u aktualnoj Vladi koga treba napadati!!
Čovjek radi svoj posao odlično, na njegovom mjestu ja bih još pooštrio kriterije!

Kakav ratnik. Kad uzvikne svoj ratni poklic sa onim piskutavim glasom eunuha potira bi sve ne do Zemuna nego do Japana. Pa ovakvu bahatost od najvecih pichkica mozes objasnit samo faktorompoliticke zastite.Ali kad jednog dana te politicke zastite nestane biti ce manji i od Cacica.


@ptahotep

Ma da odlicno.DO sada posudio 7 miljardi eura,najavljeno kroz 7 mjesec jos 12 miljardi kuna. Koliko jos treba posudit da ga proglasis kraljem. Bravo,odlican.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Kao i na drogama ne može se odjednom prestati zaduživati…tijelo se lagano oporavlja…u ovom sustavu samo izvozne države mogu imati povoljne uvjete zaduživanja jer prebace svoje dugove na druge države…tako da im prodaju svoje proizvode…
A što se tiče zaduživanja i Njemačka se zadužuje i SAD….smiješno je napadati nekoga da se zadužuje a živimo u sustavu na dug….

Eventualno možemo polagano mijenjati sustav i postati izvozna zemlja…da li se to dešava procijenite sami?
Linić je morao dignuti poreze jer zadnju godinu HDZ nije ništa radio…
Doslovno niti jednu odluku nisu donijeli…
Nije lagano promijeniti sustav u izvozni kada se i mentalitet promijenio…

Nismo vidjeli njegovu ratobornost u Domovinskom ratu. Čak nije htio surađivati sa MUP-om. Smeće komunističko i jugolovnesko.

Sindikalna banda se odjedanput probudila! Ne mogu više na carini biti u kombinacijama (čitaj: krast) i odjedanput pobuna! A Ali Babe (Sanader i Barišić) im po sudovima….. Carinika je previše i premalo rade! Podržavam Linića da ih nagazi i uništi hobotnicu. [emo_plazi]

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

jedino je zaboravio naglasiti da je on opasan za Hrvatsku i u miru, čovjek opasnih namjera, dakle

dajte novinari bar neku opasniju fotografiju, možda onu iz Dubaia, sa stomačinom bez remena kao da će eksplodirati i to djeluje prilično opasno obzirom na sadržaj eksplozivne naprave[emo_plazi]

Čuvajmo se svi opakoga Linića!!!

[url="https://www.vecernji.hr/lifestyle/najam-jahti-u-hrvatskoj-s-miomare-yachting-1211295"]vecernji.hr[/url]

Molim gospodu koji su dali jedan sturi kementar,da nebudu zlonamjerni jer ako netko izvuce ovu zemlju iz gliba to ce biti ova vlada ,dosta je bilo,,neplacanja ,kradje i lova u mutnom,

Turistička sezona je počela,sve ove subverzivne najave javnih službenika mogu koštati Hrvatsku uspješne turističke sezone, a samo nas turizam još može spasiti! Samo će svojim ponašanjem podignuti popularnost Linića i tamo gdje ga nikada ne bi imao, kod onih koji vole Hrvatsku. Uskoro na sadašnjim Europskim granicama ne će biti carinika što znači da će se dio morati prekvalificirati. To se je dogodilo i u drugim zemljama koje su prije ušle u EU. Svaka najava ovakih zastoja na granici je obična diverzija i pravna država mora odgovarajuće djelovati.Postoje i drugi načini prosvjeda koji ne ugrožavaju gospodarsku stabilnost države. Na ovaj način kojeg najavljuju samo bi mogli pružiti alibi vladi za opravdanje svoje nesposobnosti!

Samo će svojim ponašanjem podignuti popularnost Linića i tamo gdje ga nikada ne bi imao, kod onih koji vole Hrvatsku.

Jedino oni koji ne placaju poreze ne vole Linica, a takvi ne vole ni Hrvatsku jer se ljubav iskazuje djelima (u ovom konkretnom slucaju, placanjem poreza i postivanjem Ustava i zakona drzave) a ne praznim parolama i rukom na lijevoj sisi…

New Report

Close