Grčić: Smanjit ćemo parafiskalne namete

Naslovnica Forum Komentari članaka Grčić: Smanjit ćemo parafiskalne namete

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nemojte nam više pomagati! Od pomoći ove Vlade nam je samo gore.

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

STA CE GRCIC POMOCI ON JADAN NAKON GODINE DAN TEK SHVATIO KOLIKO NAMETA IMA DRZAVA A PRVI DAN CIM JE DOSAO TREBAO IH JE 90% UKUNUTI STA CE TAJ MINISTAR NAPRAVITI ON CAK NI NEPOZNAJE ZAKONE U SVOM RESORU,JADNO ,SRAMOTA

BRANKO GRČIĆ , POTPREDSJEDNIK VLADE :

“Trebamo biti strpljivi.
Vlada čini sve da se dogodi kakav-takav rast u ovoj godini, a hoće li se to dogoditi, to samo Bog zna.”

BRANKO GRČIĆ, POTPREDSJEDNIK VLADE

Ukupno plačamo najveće poreze na svijetu !

Deru nas sa 572 razna poreza , davanja , nameta , štibre…

.

Da ukinete sve parafiskalne namete a i sve doprinose, krava će ionako krepati … previše je odrezaka

Smanjit ce malo sutra. Mene samo zanima zbroj svih poreza i nameta-pa da vidimo kuda to ide. A vec godinama to samo raste i raste. Uvedeni su novi porezi, povecani postojeci, a nameti ostali. Postajemo, doslovno, zemlja gladnih…

Mene samo zanima zbroj svih poreza i nameta-pa da vidimo kuda to ide. A vec godinama to samo raste i raste. Uvedeni su novi porezi, povecani postojeci, a nameti ostali. Postajemo, doslovno, zemlja gladnih…

Prema pisanju Jutarnjeg u Hrvatskoj plaćamo čak 572 razna poreza:

http://www.jutarnji.hr/tvrtke-moraju-placati-cak-572-nameta-drzavi [jutarnji.hr] —a-ne-245–kako-su-svi-ministri-dosad-mislili/1100049/

.

Krenimo redom: HGK, šume, turistička zajebnica i td. (nastavi niz)…..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

da li je itko uopće imao živaca čitati ovaj članak. meni je bila dovoljna slika, naslov i prva dva reda. Bože moj, tko nama vlada, pa to je prestrašno. Branko Grčić ministar…

reče čovjek, koji je pored svih novčarskih institucija, 10 mil.kn svoga fakulteta povjerio Credo banci i dalje ministrira i prima plaću za svoje mućke(izjave ili radnje svejedno)

Obožavam ovog bivšeg vojnika SAO krajine.
Umjesto da takav bude u zatvoru radi oružane pobune na RH, mi mu dajemo mjesto ministra. I još je uz to i komunjara koja samo govori: napravit ćemo, smanjit ćemo, povećat ćemo, sredit ćemo itd. Meni je vrlo brzo bila jasna razina kompetencije ove vlade ali nekima treba malo više…


Krenimo redom: HGK, šume, turistička zajebnica i td. (nastavi niz)…..

MA sve to treba odrezati i ići samo s jednim porezom, čistim, gdje se sve vidi. Ostalo da ide iz proračuna, s tim da se režu sve nepotrebne političke organizacije (ili “mafijaške” kao HGK, HOK i slične koji su strojevi za USISAVANJE i UNIŠTAVANJE, uz stvaranje privida POMAGANJA poduzetnicima. Pardon, pomažu poduzetnicima ali odabranima. Na zahtjev dajemo imena i prezimena.

New Report

Close