Prekinuto trgovanje na Zagrebačkoj burzi

Naslovnica Forum Komentari članaka Prekinuto trgovanje na Zagrebačkoj burzi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

a mogli ste se uštekati preko sticka neš filozofije

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

…zanimljivo,kako krepa baš u nevrijeme…[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa]

…e,pa nismo ni mi od jučer…[emo_zloban]

vrijeme je “krtica”,

očito je gricnula u optiku….[emo_smijeh][emo_namigusa]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Dok čekamo da sustav proradi ja predlažem da organiziramo malo trgovine, međusobno…na neviđeno. Evo ja nudim nešto HT-a po 220,00 a može i zamjena za B-netov 3D superbrzi paket…

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

ovu poruku šaljem sa b-neta i sve funkcionira super, netko j*** g***a

Meni je fascinanto da oni kojima veza na net čini okosnicu poslovanja nemaju backbone ili sekundarni link…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Teško da će danas proraditi ! Zašto ljudima kvariti 1.svibanj?? Sutra možete galamit na trgu do mile volje,protiv svega i svačega,a ondak lepo otić na grah vu Maksimir,dobro se isp…. i vu četrtek se spočetka.Neznam čemu uopče panika?? Jućer je ERNT-e iskazao dobit od 30-ak posto io nikome ništ ,dionica nije ni čmrgnula.Vjerujte mi tak bu i sad,samo se najte sekirati.

Nevjerojatno da ZSE nema backup link..Nevjerojatno

...

haoren a sad da i uspostave vezu a agram ne uspije opet ne bi moglo biti moguće trgovanje ,jer dosta ekipe trguje priko agrama
piši propalo, odimo na fotosintezu sumljam da će oni to uspit riješit
sutra je neradni 😉 po sili zakona ne bi smili raditi ni bnet šljakeri a brzo je i vikend znaći mogli bi oni to srediti do ponediljka

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Zato sam ja frendu rekao da ne uzima B-net
Nije mi jasno da se tako ozbiljne ustanove kao ZSE kvaće na drugorazednog operatera…ista stvar je bila sa ABACUS brokerima kada su radili sa onom bankom ćijeg se ni imena ne sjećam koja ih je upropastila na kraju
Što nisu uzeli Reifesen ili Erste …
za par kuna su htjeli proć jeftinije i to im je uništilo firmu

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Samo jedna riječ može objasniti ovo danas na Zse, KRIMINAL !
Ni to neće pomoći da balončina ne prsne. Samo šta nije.
Dobre dionice ne reagiraju na izvanredne vijesti, znači
SPAŠAVAJ SE TKO MOŽE !

Mozda im Ht -ovci na brzinu odrade prelazak na Max ADSL

Nije rpoblem u BNETu kao operateru, nego je problem u ZSE koja ima jedan jedini link na internet.

Kao sto se vidi problem je u pozaru u kojem je vjerojatno nastradala optika i to spada u izvanredne situacije..Da se ista stvar desila HTu takoder im nitko nebi mogao nista prigovoriti..

Ako nekome treba prigovoriti to je ZSE jer nemaju backup link sto je ne zamislivo !

...

a uzrok požara je…?

New Report

Close