Cammeo želi da mu država otpiše 70 posto duga

Naslovnica Forum Komentari članaka Cammeo želi da mu država otpiše 70 posto duga

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bravo za Linića i poreznu upravu. Takvima se treba oprostiti porez a lupiti kaznu svim bakicama koje nemaju račun na izlazu iz trgovine jer taj dan nisu popile Ginko.I novce naravno dati Taxi Cammeu. Još jednom bravo.

zasto bi njemu oni to oprostili???
zar su oni koji placaju poreze budale?
ili neka podmire taj manjak u proracunu od placa saborskih zastupnika i ministara..

nije mi jasno kako porezna dopušta da bilo koja tvrtka napravi toliki dug?kakvi su to glupavi zakoni?[emo_zacudjen]

“Cammeo želi da mu država otpiše 70 posto duga”

…i tata bi sine!
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Očito je da za državu postoje jednaki i jednakiji. Jer da tome nije tako onda ne bi imali firmi koje su dužne poreze, doprinose itd.

I da, mi koji sve to uredno plaćamo smo budale

Riječka veza: Cameo iz Rijeke / ministar financija iz Rijeke…
Pitam se dali bi i kunu poreza oprostili zagrebačkim taksistima obrtnicima koje je Cameo doveo na rub prosjačkog štapa?

Vrlo je jednostavno objasnjenje zasto je prijava od ministarstva financija stigla prekasno:
– vjerovnik koji ne posalje potrazivanje NE sudjeluje u glasanju o predstecajnoj nagodbi, i time pere ruke od rezultata glasanja.

Znaci drzava pristaje na ponudjene uvjete, odnosno otpisuje kamate i oprasta 70% glavnice, ali ne zato sto to Linic dozvoljava, nego je “neki referent” zbog osobnih razloga zakasnio sa predajom potrazivanja i eto kao mi nismo mogli glasovati protiv, nego se presutno slazemo.

Da nije tuzan, ovaj igrokaz bi bio smijesan.
Sada i oni koji se voze Cammeom i oni koji ne koriste usluge doticnog, sudjeluju u njegovom subvencioniranju kroz otpis davanja.

Linicu svaka ti cast za napravljeni manevar.

Ministarstvo financija na nagodbi u Osijeku reklo da ce glasati protiv ovakovog prijedloga nagodbe ?????
Koja je sad kombinacija u igri, cisto sumnjam da je u pitanju briga za novac poreznih obveznika, jer vuk dlaku mijenja ali………..?!?!?
Ili mozda ipak………??????

taxisti sa stalnim prihodima nisu placali drzavi dugove? kako je to uspjelo drzavi? ili je nekom opet iscurio novac u đep?


Vrlo je jednostavno objasnjenje zasto je prijava od ministarstva financija stigla prekasno:
– vjerovnik koji ne posalje potrazivanje NE sudjeluje u glasanju o predstecajnoj nagodbi, i time pere ruke od rezultata glasanja.

Znaci drzava pristaje na ponudjene uvjete, odnosno otpisuje kamate i oprasta 70% glavnice, ali ne zato sto to Linic dozvoljava, nego je "neki referent" zbog osobnih razloga zakasnio sa predajom potrazivanja i eto kao mi nismo mogli glasovati protiv, nego se presutno slazemo.

Da nije tuzan, ovaj igrokaz bi bio smijesan.
Sada i oni koji se voze Cammeom i oni koji ne koriste usluge doticnog, sudjeluju u njegovom subvencioniranju kroz otpis davanja.

Linicu svaka ti cast za napravljeni manevar.

odgovorni su duzni raditi svoj posao paznjom dobrog gospodarstvenoka..to nisu ucinili ni oni iz porezne ni oni koji su ih odgovorni nadgledati,niti koji su bili duzni prijaviti potrazvanje na vrijeme(to je slucaj cistog krsenja zakona),ni oni koji ih nadgledaju
pa nadalje da vidimo sto ce uciniti oni koji su to sve nadlezni sankcionirati…svi oni bi prije ili kasnije trebali zavrsiti u zatvoru..osim ako nije zakonski dozvoljeno krasti drzavu i njene građane..

New Report

Close