Iz Dnevnika 3 smijenjeni Latin, Kušec i Renić

Naslovnica Forum Komentari članaka Iz Dnevnika 3 smijenjeni Latin, Kušec i Renić

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To je tako kad je HRT javna televizija koju svi placamo, a samo neki Milanovici odlucuju.

Izgleda da ce vladajuci debelo popusiti na lokalnim i europskim izborima (valjda inaju stvarna istrazivanja javnosti) pa odatle tolika nervoza i netrpeljivost prema svima i svakome.

na lokalnim a i uskoro izvanrednim općim izborima ih čeka potop kakav su imali kmeri u mađarskoj kad je orban dobio 65% glasova.
još ako karamarko ode na studijsko putovanje kod kolege putina da vidi kako on to radi u rusiji,možda konačno krenemo sa mrtve točke.

što bi rekla ingrid ponovno: no biznis lajk medija biznis
koja kraljica,nju treba službeno predložiti za međunarodnu jedinicu za tupost:
tup kao 3 ingrid

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

no biznis lajk partija biznis

http://www.vecernji.hr/vijesti/jos-jedan-govor-ingrid-anticevic-no-business-like-media-business-clanak-526494

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

a sad ćemo vidit koliko su sposobni bez državne sise
još onog stankovića, koji hrt, to je pranje mozga, triba njih na minimalac i bez pretplate
jebbbbote di ode naša milijarda kuna , pa to je svake godine jedna hidroelektrana ili 20000 radnih mista minimalno

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Pa i HTV je skoro 20 iljada radnih mista ne boj se.Po meni najbolje da slucajni premijer i Slavko Linic odlucuju koga dovest ,a koga ne na HTV kao gosta.A ovima se stavlja na teret sto ne znaju citat misli valjda i sto bi gost mogao reci.Strava.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Dobro je, partijska stega je na visini, drugovi su sami prepoznali uljeze u svojim redovima i ekspresno ih odstranili kako se veliki vođa ne bi više ljutio i sazivao izvanredne presice.

New Report

Close