Jovanović će tužiti Zdravka Mamića

Naslovnica Forum Komentari članaka Jovanović će tužiti Zdravka Mamića

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

to je i normalno da ga tuži ako smatra da ga je mamić uvrijedio ili oklevetao.
međutim, zašto je mamić po hitnom postupku priveden?
zašto je zadržan 1 dan u pritvoru?
da li je netko prekoračio ovlasti?

A tko je tužio ikada tog dežurnog pljuvača? I sada cijeli medijski prostor trpi zbog sukoba dvaju primitivaca..

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Večernji :

” Kada ministar “dizač utega” kaže gospodinu od nekih 80 godina da si ovaj treba “pljunuti u lice”, onda je to govor ljubavi.

Kada drugi ministar usporedi kardinala Bozanića s Miloševićem, i tada je to govor ljubavi

Ako je Mamić napravio toliko prekršaja u prometu, zašto onda nisu odavno zatražili pritvaranje i Čačića?

Kada su “Novosti”, tjednik srpske zajednice u Hrvatskoj koji financira Vlada, prikazale vojnika koji grize ženu za vrat s naslovom “Olujom do mira”, tada je to trebalo tolerantno otrpjeti i razvijati kulturu dijaloga.

Nakon toga, isti se tjednik ismijavao s padom dvaju hrvatskih MiG-ova uzrečicom…Obadva , obadva , oba su pala !”


…Jer zašto se na isti način nije dignula buka oko Jovanovića ?

Zašto se njemu može tolerirati sve izrečeno uz izgovor da je on takav ?

Ili Milanoviću , koji vrijeđa svaki dan nekoga , osim što stalno vrijeđa zdravu pamet ?

Milanović ne samo da vrijeđa , on je postao opasan ,agresivan,netrepeljiv …

Totalitarizam na djelu “

.

Twixer:

“Mamic je napravio ogromnu uslugu SDP-u.
SDP ocajnicki treba konflikt sa nekim kao Mamic( enormono bogat i bahat) kako bi mogli homogenizirati i mobilizirati svoje razocarane birace pred lokalne izbore.

Sada vjerojatno slijedi bombardiranje novinskim clancima i TV prilozima o Mamicevom bogatstvu i stilu zivota.
Naravno izmedju toga poneki prilog gdje se sirotinja delozira iz stanova ili gdje umirovljenici prevrcu kontejnere.
A Zoran Milanovic ce ispasti kao neustrasivi zastitinik sutljive manjine koja je osiromasila upravo zato jer su se na njen racun bogatili necivilizirani i primitivni tajkuni.

Ako nekoga ne mozes pobjediti argumentima u civiliziranoj diskusiji, nemoj ulaziti u konflikt.
Ako nemozes pobijediti neuspjesnog ministra kakav je Zeljko Jovanovic argumentima, onda je vrijeme za mirovinu.”

.

a da jova pojasni javnosti koliko plaća godišnji najam zgrade ministarstva u planinskoj ? je li i tada ugrožen kao manjina i koliki ima kick-back

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

“Jovanović u tužbi, kako je rekao, neće pristati na kompromis, a dobivenu će odštetu donirati u dobrotvorne svrhe.”

Ma kakav dobrotvor,humanista,altruista to se ne vidja svaki dan.Samo prvo treba Mamica dobit na sudu.Dao Bog da ga Mamicevi odvjetnici rastrgaju na sudu pa da Mamic donira nesto u dobrotvorne svrhe.Nece mu sigurno biti prvi puta ko ovome humanistu,a i biti ce sigurno veca donacija.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

…jest bogami je i humanist i altruist…i sve naj,naj
nego…dajte mi recite…gdje je Mamić bio za vrijeme rata…što nije
imao muda barem jedan dan biti…hrvatina…
…ovom drugom nisam odvjetnik…ni na kraj pameti…ali barem je bio
308 dana u borbenom sektoru…
…poanta…da smo svi Mamići…bila bi granica NAMA KOD kARLOBAGA

@philips
Ne znam gdje je bio nogometni prekupac Mamic,ne znam gdje je bio ministar Jovanovic,ali postoje nekakve price gdje je bio ministar Grcic pa ti mozda pomognu u daljnjem radu,a znam i sjecam se gdje sam bio sa svojih 17 godina.No to vise nije bitno i nikoga ne interesira.To je za Hrvate koji imaju pamcenje poput ribica daleka proslost.

SVI SU ONI RADILI ILI RADE PROTIV HRVATA

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Ma u Hrvatskoj se događa nešto vanredno.

Nije dobro biti Hrvat, ići u Crkvu, imati normalan brak, djecu, ne piti i školovati se – to je sve čudno i pomalo loše.

Piti, pušiti, uzeti 10001 kredit za 10001 svar je zapravo normalno, kukanje je super, sve gay je ok, svi su dobri osim Hrvata i naravno, sekularizam se odnosi samo na Crkvu – niti na jednu drugu interesnu skupinu.

Dakle, pokušava se atomizirati društvo kako bi se lakše naplatio porez. Porez naplaćuje neefikasna država(vlast) koja je sama sebi svrha i koja svim mogućim metodama pokušava skrenuti pozornost sa bitnih problema – starenje populacije, struktura nezaposlenosti, struktura obrazovanosti, generalna apatija koju šire ponekad nihilistički mediji.

Ono što je najbitnije za svakog čovjeka a što prosječan Hrvat nema je: kritično mišljenje – rezoniranje što je dobro a što loše.

Hrvatska je promijenila puno sustava u ne tako puno godina i normalno da se nacionalno/individualni kompas ne usmjerava prema ciljevima koji bi trebali doći i sami prirodnim tokom.

Napredak, učenje, zanimacija za neke detalje, nekakava dobra volja na individualnoj razini koja se prenosi na nacionalnu razinu.

U toj masi kretanja i švrljanja naivnim medijskim prostorom dolazi do toga da se pojedinci gube, bilo oni na cesti ili na vlasti.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


…jest bogami je i humanist i altruist…i sve naj,naj
nego…dajte mi recite…gdje je Mamić bio za vrijeme rata…što nije
imao muda barem jedan dan biti…hrvatina…
…ovom drugom nisam odvjetnik…ni na kraj pameti…ali barem je bio
308 dana u borbenom sektoru…
…poanta…da smo svi Mamići…bila bi granica NAMA KOD kARLOBAGA

Da sustav išta valja, davno bi Mamić bio u zatvoru.

P.S. Što mu ne naprave detaljan test na droge, svašta bi se našlo [emo_zloban]

@Malloy…lol…dobro zboriš
…hrvatina,a sada se ponizno ispričava srbima
…itekako je bitno reći i znati gdje je bio dok su drugi
krvarili…preko 10000 srba je branilo RH…dakle taj
prekupac je zadnji koji smije brojati krvna zrnca bilo kome


Da sustav išta valja, davno bi Mamić bio u zatvoru.
Što mu ne naprave detaljan test na droge, svašta bi se našlo [emo_zloban]

jesi svjestan da te Mamić zbog ovih izjava može tužiti prema novom zakonu, kao što i jovanović sada tuži mamića???


..hrvatina,a sada se ponizno ispričava srbima

a zašto se ne bi ispričao? odmah je bilo jasno da taj njegov ispad nema veze sa srbima kao nacionalnom manjinom nego je to bio njegov neprimjeren ispad spram jovanovića s kojim se odavno prepucava preko medija

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije savjet za kupnju/prodaju dionica

@hitac

Misliš da je nešto neistina? [emo_smijesak]

Sve je ovo potpirivanje niskih strasti i manipulacija, samo da se sakrije put novca.

Sapienti sat.

Podcjenjujete Mamića.

Reći Srbin i mrzim ga, par dana prije utakmice koja gosp. Mamiću donosi novac – ipak se igra na njegovom terenu, doslovno.

Vjerujem da nije mogao napraviti bolju reklamu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close