Premijer zabranio Lorencinu da pojasni svoja tri stambena kredita

Naslovnica Forum Komentari članaka Premijer zabranio Lorencinu da pojasni svoja tri stambena kredita

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Hm, uspješna poduzetnička obitelj, ima tvrtku (50%) koja ne vrti neki veliki novac ali je u tvrtki auto na leasing.

Milinovicu je sve smijesno kad se tice njega i njegovih.

Izgleda da je sada gledajuci jedino Kosorica bila predana u borbi protiv mita i korupcije.


Milinovicu je sve smijesno kad se tice njega i njegovih.

Izgleda da je sada gledajuci jedino Kosorica bila predana u borbi protiv mita i korupcije.

Nije mu smjesno nego je zalosno da se netko usudi pitati takva pitanja, pogotovo kojekakvi polupismeni kvazi novinarcici kakvih nam je puna drzava. Privatna banka mu moze davati kredite kakve god zeli i za to odgovara iskljucivo svojim dionicarima a ne javnosti…

Milanović zabranjuje nekome iz javnog sektora da pojasni svoje imovno stanje ?

A ovi iz realnog sektora koji stvaraju dodanu vrijednost tretiraju se ko lopovi i moraju čak svojim novcima provesti fiskalizaciju .

A dobro je poznato da u Realnom sektoru nema ni mita ni korupcije već je to sve u Javnom sektoru onih koji su na Državnim Jaslama .

Usput , nije li to Milanović zabranio da bilo tko pita o povlaštenim milionskim kreditima koje su podigli on i njegova obitelj .

.

Ako je dobio kredit s kamatom od 5, 6 pa nek je i 7 posto. već je to razlog za sumnju jer su to bolji uvjeti nego što 99% građana i pravnih osoba može dobiti u bilo kojoj poslovnoj banci već godinama.
Primjer iz vlastitog iskustva. Državna banka (Croatia banka), investicijski kredit uložen u izgradnju poslovnog centra i zaposlene četiri nove osobe, realiziran 2010. godine uz kamatu od 8,9%..
A da ne pričam o privatnim kreditima podignutim uz lihvarske kamate..


Ako je dobio kredit s kamatom od 5, 6 pa nek je i 7 posto. već je to razlog za sumnju jer su to bolji uvjeti nego što 99% građana i pravnih osoba može dobiti u bilo kojoj poslovnoj banci već godinama.

ne daj Bože 7%kte na stambeni kredit (ako je namjena kupnja)..tako da se kolega prvo informirajte a onda komentirajte.

Jel i ovo neki lopovluk koji se skriva? Svi su oni “cisti”, a samo lete iz vlade i ispricavaju se… bojim se da tek kad odu, cemo vidjeti sto je prava istina.

Ova vlada nije nista bolja od one prije, opet isti kriminal svuda, politicko kadroviranje, selektivna primjena zakona, “amnezija” itd.

Pipl mast trast as, pliz rizajn!

Već na prvoj pressici nije govorio istinu :

http://www.index.hr/vijesti/clanak/novi-ministar-turizma-vec-na-prvoj-press-konferenciji-nije-govorio-istinu/667242.aspx

.

bit će ovo novi fjasko kukurikavaca [emo_palacd]

Moje pisanje je isključivo odraz mojeg razmišljanja u određenom trenutku, a ne savjet za kupnju/prodaju dionica.

Pa zna ako ga pusti da objašnjava da će ga morati smijeniti u roku sedam dana pa tko normalan i pošten može vraćati tolike rate kredita……..NITKO POŠTEN TO NE MOŽE:::::::::

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Sta ocekivati od tipova koji bolje govore nego sto citaju.

jedini puta sam ga gledao kada je bio gost u TV emisiji, mislim Nulta točka, donio onaj prijedlog Zakona o strateškim investicijama na 20 stranica i nikome u studiu i vjerojatno gledateljima nije mogao opravdati taj svoj prijedlog, rekao bi Milanović, bolje šuti, nego što govori,

18 puta je molio da ga ne prekidaju da pokuša objasniti što je mislio, kada je jedan vikend pisao program, možda uz pomoć Slavka Goldsteina, totalno neuvjerljiv tip,
i Togonal bi bio bolji na mjestu pomoćnika ministra gospodarstva, gošća dr. sc. Saša Poljanec-Borić je za temu bila na tri koplja ispred njega u emisiji,

ali zato ima sve potrebne kvalifikacije za Milanovićevog ministranta, jer on ionako okuplja oko sebe nesposobne poslušnike, što je i pokazao na presici, jer ne dati čovjeku da odgovori na normalno pitanje, gdje je moguće sve čisto, govori o kakvom kopunu se radi, mislim da je već i svojima dopiz dio

ovčica
ma nemoj, javna je osoba pa neka se i nosi s neugodnim pitanjima koje smo dužni znati, pa narod ih je izabrao, hočeš reć i za ostojića privatna stvar muljažom zaradi 24 000 000 kn
E da s tobom sam bio i u razglabanju oko zdravstvenog odgoja i tu si ih rukama i nogama branila

pepe7


ne daj Bože 7%kte na stambeni kredit (ako je namjena kupnja)..tako da se kolega prvo informirajte a onda komentirajte.

Vidi se da nisi uzimao kredite 2004.-2009. zato se kolega VI prvo informirajte a onda komentirajte.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close