Memorandum: Sudski sporovi u mirovanje, ratifikacije kreće

Naslovnica Forum Komentari članaka Memorandum: Sudski sporovi u mirovanje, ratifikacije kreće

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

sramota!dali smo janezima sve što su htjeli tj. čime su nas ucjenjivali…vlada bez hrabrosti pretvara nas u narod bez ponosa [emo_palacd]

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

Ovo je još jedan poraz Milanovićeve vlade. Čistim blefom Slovenija je pomela pod s kukurikavcima.
Može li mi netko reći što je činiti ljudima koji nisu prenijeli štednju? (takvih je pola)

ja se samo nadam da će oni koji potpišu ovakvu izdaju hrvatskih interesa jednog dana biti procesuirani! i sanader je mislio da je nedodirljiv pa….

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

Kako i na temelju čega bismo trebali više vjerovati ovim kukuriku cirkusantima i komandosima? Onaj ljepotan se igra batmana, a ova tetka čim zine izaziva proljev.

Pusic nije pregovarala nego je ispunila diktat bezvezne drzave. Koji manjak odgovornosti……….UZAS I SRAMOTA. Na kraju krajeva, HR je mogla pristati na sve uviejte prije 3-4 godine (ZERP, Lj Banka i sl). Jadno i beskorisno….potpuno nekompetentna Vlada. Steta…..

BigBoffin

mislio sam da nikad više neću glasati za HDZ, ali nakon ove nacionalne izdaje nema mi druge [emo_bijesan]

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica


mislio sam da nikad više neću glasati za HDZ, ali nakon ove nacionalne izdaje nema mi druge [emo_bijesan]

A po cemu je to HDZ bolji? I oni bi isto pristali na sve… sve je to isto nazalost, sebi napuni dzepove, a za nas koga briga.

Ne vidim u cemu je problem kad pristali mi na ovo ili ne, lovu vjer necemo dobiti. Sporovi pred sudom, ali od koga se naplatiti? Ovo je politikanstvo. Sumnjam da cemo lovu vise vidjeti(drzava), i onako i ovako.

Sukcesija… sami razmislite kada ce to biti… za sveto nigdarjevo 🙂

New Report

Close