Ako prođe Agrokorova ponuda za Mercator, AZ fondu ide 49,5 mil. eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Ako prođe Agrokorova ponuda za Mercator, AZ fondu ide 49,5 mil. eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ako se dobro sjećam u top 10 su iskočili kad je Mecator bio preko 200 eura, znači opet se sve lomi preko penzija. Tako se upravlja s “ničijim novcima”.

Tocno tako.
Podatak sam po sebi ne znaci nista ako se ne zna posto su dionice stjecali.
Novinarstvo u Hrvatskoj je jos na razini FNRJ – na autoputu Bratsvo i jedinstvo ugradjeno je 1.000.000 m3 zemlje.

i az i galić su debelo u minusu sa MELR.jedino je gazda jezda u plusu jer ionako je pola love za mercator od mirovinaca preko dokapa LEDO.
jel to znači da će ubuduće davati popust penzionerima na piletinu?

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Lijepo, ovo ima samo u RH. Opet se koristi imovina HR građana za privatne svrhe. Gdje je sad hanfa, uskok, bajić? Kupovali sigurno iznad 130 E a sad će naravno to dati todoriću. A što drugo očekivati od D.N.? Sve je to meni jasno da je on dobio vjerojatno nalog od unicredita al mi nije jasno što radi državni aparat koji i dalje podržava pljačkanje građana RH?

lijepo je čuti ovakve vijesti, neka i hrvatski umirovljenici štogod zarade u ovo krizno vrijeme, imam osjećaj da će se i Todorić priključiti, te svojim poznatim “dobročinstvom” omogućiti penzićima popust na sladoled u Ledu, da mogu ………. i naravno na cigarete u Tisku da mogu ………..

New Report

Close