Posao vrijedan 1.2 milijarde kuna

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Posao vrijedan 1.2 milijarde kuna

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam znao u koje građevinare da stavim pa nova tema:

I Hrvatska tvrtka natječe se za gradnju mosta u Beogradu vrijednog 161 milijun eura
Business.hr
09.06.2007 16:58
Pročitaj komentare(0)
Neka od hrvatskih građevinskih tvrtki jedna je od osam stranih tvrtki koje se natječu za gradnju mosta na Savi preko Ade Ciganlije u Beogradu, piše talijanski web portal Portalino.

Pobjednik će imati priliku projektirati i izgraditi most koji će povezivati južni dio Beograda naziva Banovo brdo sa Novim Beogradom na sjeveru. Most bi trebao utjecati na smanjenje gužvi u gradu, a vrijednost projekta procjenjuje se na 161 milijuna eura.

EBRD će financirati dio tog zajma u vrijednosti od 70 milijuna eura, dok će Beograd osigurati 87,9 milijuna eura a Europska Agencija za Rekonstrukciju (EAR) tri milijuna.

Udruge za zaštitu okoliša upozorile su da će izgradnja mosta zagaditi rekreacijski centar koji se nalazi na otoku.

No respect

Vjerojatno Konstruktor

NEMA PRODAJE!


Vjerojatno Konstruktor

U kombinaciji sa IGH ???

Možda Tempo?

I love the Smell of Profits in the Morning

Nadam se da IGH sa nekim od kumova ili zetom

svejedno, samo nek naši rade

SKORa-M-A[color=blue][/color]

Samo ako se stvar u Srbiji ne preokrene. Oni su prevrtljivi. Nisu htjeli naš tramvaj. Doduše, ovo je građevina, pa možda i bude nešto. Evo, ja dajem glas za HDEL, iako poima nemam tko bi mogao to od naših dobiti. [smiley1]

Amerikanci.

bolje se pitajte tko će to graditi od srpskih građevinara umjesto da pišete gluposti…[smiley1]

Meni osjećaj govori da će se raditi o konzorciju domaćih tvrtki, vjerojatno među njima i HDEL, i IGH, možda i DDJH (**nemam, nemam, imam) – na taj način bi mogli dati konkurentniju ponudu na međunarodnom natječaju, a prilikom odabira izvođača vjerojatno će se voditi računa da se prednost da domaćoj tvrtki ili konzorciju – ipak je predizborno vrijeme i bitna je retorika oko zaposlenosti i to…

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]


bolje se pitajte tko će to graditi od srpskih građevinara umjesto da pišete gluposti…[smiley1]

caymane jesi ti još u đuri ili si se istovario?


Amerikanci.

Ma ne oni će ga kasnije srušiti, zezam se zapravo ne znam zašto bi posao dobio itko od naših?

http://www.poslovni.hr/45325.aspx

Igor Prstec, web urednik

purger007:

Amerikanci.

Ma ne oni će ga kasnije srušiti, zezam se zapravo ne znam zašto bi posao dobio itko od naših?

Izbori, kume, izbori… “Posao stoljeća izvodit će hrvatski građevinski konzorcij”, možeš li zamisliti naslove novina?
No, prvo se dečki moraju organizirati, sjesti za stol i dogovoriti… Sumnjam da to već ne rade

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

cayman006:

bolje se pitajte tko će to graditi od srpskih građevinara umjesto da pišete gluposti…[smiley1]

caymane jesi ti još u đuri ili si se istovario?

Pa već sam napisao da sam ga prodao po cca 300 kuna…

New Report

Close