Govor hrvatske europromatračice postao predmet izrugivanja na internetu

Naslovnica Forum Komentari članaka Govor hrvatske europromatračice postao predmet izrugivanja na internetu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

koja sramota za Hrvatsku….

moji postovi nisu investicijski savjeti niti poziv na kupnju ili prodaju dionica!!

Šta jes, jes, engleski joj ne leži, al’ brate mili riba je i pol. Poder’o bi je k’o stare sportske :-))))))

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

moj najobičniji zaposlenik mora znati engleski, kamoli zaposlenik u EU parlamentu! Svima je jasno da je ovo samo farsa, najobičniji vojnici na zadatku.

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''

[emo_palacg]

Šteta što šteka na inglišu, da ga spika ko kroejša bila bi najatraktivniji EU parlamentarac. Volio bi vidjeti sve velikoumne znalce engleskog da ih se pusti da nešto kažu u EU parlamentu, pa osramotili bi nas više nego Ingrid ako nas je ona uopće osramotila. Percepcija Hrvatske je vani loša zbog Hr lopova i korupcije a ne zbog Ingrid koja može biti samo lijepi ukras u EU parlamentu i kojoj može biti sve oprošteno jer je žena koja se nije libila puno toga reći u facu mnogim HR političarima kad su drugi gurali glavu u pijesak i klanjali im se kao bogovima.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

nekima je pod žurno potreban pregled oftamologa.štap u ruke i pravac po uputnicu. babuskara ima 56 godina i vama je to riba i po.


Šta jes, jes, engleski joj ne leži, al' brate mili riba je i pol. Poder'o bi je k'o stare sportske :-))))))

kolega zaboravili ste naočale staviti…kolka vam je ono dioptrija????

Kolege, pošto sam se osjetio prozvanim, a u želji da ne skrećemo s teme odveć, izvolite primiti na znanje sljedeći poučak : O ukusima se ne raspravlja. EOD ;-))

PS Vid i sve ostalo služi me Bogu hvala besprijekorno, što i vama želim 🙂

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

o ukusima se ne raspravlja, ali na nekrofiliju treba reagirati.

Kolega autolik, hvala vam na iskazanoj brizi. Poučak očito niste uspjeli usvojiti od prve, no nemojte se uzrujavati pretjerano. Bit će valjda još koji popravni za vas. Za sada sjedite. Ocjenu znate [emo_beztona]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Ajmeeeee
http://www.vecernji.hr/vijesti/foto-ovo-je-salabahter-kojeg-je-citala-ingrid-a-marinovic-clanak-513163

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ingrid Odlično govori engleski .

Osobno su je engleski učili Jadranka Kosor i Milan Bandić.

.

Uopće mi nije simpatična ali toliko ruganja od toliko pametnjakovića koji valjda tako liječe svoje frustacije.

Tako izgleda neuspjeli pokušaj skoka iz OPANAKA U CIPELE!
Sramota. Teška sramota…

Ako može jednom onda može i dvaput!

New Report

Close