‘Pitanje je samo tko će voditi tu novu naftnu tvrtku države’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Pitanje je samo tko će voditi tu novu naftnu tvrtku države’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Šteki [emo_smijeh]

Centralni komitet

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

pa kaj nisu imali INU, čitam i ne vjerujem da u vladi ima takvih lumena

zaslužni partijski drugovi. i još će nedostajati mjesta za sve.

ODLIČNA IDEJA!!!!! Samo ZAPOSLITI NAFTNE GEOLOGE i njima PREPUSTITI VOĐENJE FIRME!!!! STRUKA, STRUKA, STRUKA s time da ih treba PLATITI ( pa čak i na postotak uspješnosti ) JOŠ JE OSTALO NEKOLIKO DOBRIH DEČKI U INA- istraživanje i razrada!!!

Preporučam sebe za ured u Londonu, govorim 4 jezika odlično, hrvatski malo lošije i tako. Moje intelektualne sposobnosti su iznad prosječne a to vam dokazujem izjavom i potvrdom da nisam član nijedne stranke. More li? [emo_funta][emo_funta][emo_funta][emo_funta]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

evo ja bi pak preporučil sebe…
ne govorim puno jezika, već govorim “jezikom”,
a za temeljni kapital imam: lopatu, svrdlo i 4 tubinga…

svi veliki su tak krenuli, ja sam još mali….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

normalno da mu se sviđa jer je jedan od najvećih dobitnika sustava u kojemu su imali sve privilegije svijeta a nikad ni za što nisu odgovarali.

na globalnoj razini naftni biznis je ogroman posao, a najveća većina naftnog biznisa u svjetskim razmjerima je u privatnim rukama. za šterna ne znam da je ikad radio u tvrtki koju nije podupirala neka država, a eto njega se prodaje kao najvećeg autoriteta.

zar ne bi, bar uljudnosti radi, trebali pitati za mišljenje i nekog mađara iz mola? hrvati su nekad bili kulturan narod koji je držao do elementarnih uljudbenih pravila.

mislim da bi r ježić bio najbolji za to,on je stručnjak u rangu naših političara.
za niti 10 godina uspio je dioki i dinu zadužiti za 200 milj eura(uz svu prodanu i naplaćenu robu ogromnih godišnjih iznosa)

Evo mogu i ja. Prijavit ću stvarno prebivalište i biti ću budan tijekom “bijele” i svake druge obične noći. Obvezujem se kako ću državi ostaviti više nego sebi uz uvjet pristojne plaće. Također se obvezujem kako ću si suradnike osobno izabrati iz redova mladih i obrazovanih iz mase od 370.000 nezaposlenih uz uvjet da nisu članovi dviju najvećih stranaka.

Ne vjerujem da je ova Kukuriku Vlada sposobna bilo šta korisno napraviti za Hrvatsku .

Dajte me razuvjerite .

.

A ti reci tko je sposoban, možda laburisti ili hdssb….za hdz znamo da neznaju…

Ova vlada je spremna napraviti nešto korisno samo za sebe


A ti reci tko je sposoban, možda laburisti ili hdssb….za hdz znamo da

neznaju…

Građani će odlučiti na izborima tko je naj sposobniji .
Bivša Vlada je imala sve pokazatelje bolje od od ove Kukuriku SDP + HNS vlade .

Nezaposlenih je bilo 60.000 manje .
Inflacija je bila manja 50 %.
Investicija je bilo 100 % više .
Uveli su nas u EU.
Porez je bio puno manji .

Ne hvalim ja bivšu vladu , bili su loši , ali ovi su za sve građane Hrvatske puno gori .

.

New Report

Close