EHOS (Euroherc d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EHOS (Euroherc d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dana 17. svibnja 2007. godine biti će primljene u trgovinu u Usporedno Tržište redovne dionica društva EUROHERC d.d. iz Zagreba.

Trgovina predmetnim dionicama započet će istog dana, 17. svibnja 2007. godine putem trgovinskog sustava BTS.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

SDA top 10

EUROHERC OSIGURANJE D.D./REDOVNE EHOS-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. GRGIĆ DUBRAVKO 4.575 15,00 Osnovni račun
2. GRGIĆ MLADENKA 3.137 10,28 Osnovni račun
3. GRBAVAC MIROSLAV 2.739 8,98 Osnovni račun
4. JADRANSKO OSIGURANJE D.D. SPLIT 2.684 8,80 Osnovni račun
5. LAVRIĆ RADOSLAV 1.676 5,49 Osnovni račun
6. ČEKO ANKICA 1.368 4,49 Osnovni račun
7. ERKAPIĆ MATE 1.220 4,00 Osnovni račun
8. PAVLOVIĆ RADOSLAV 1.160 3,80 Osnovni račun
9. LEROTA ZLATKO 991 3,25 Osnovni račun
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 915 3,00 –
Ukupno: 67,10

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Repriza JDOS-a ili?
Neznam, skeptičan sam, zadnjih par dionica što su izlazile nisu baš bile za omastit brk osim jdos-a ako ste kupili na 9 pa prodali na 11. Vidjet ćemo. Jel ima netko FI da uploada, pa da malo i razmislimo, a ne onako k’o marva!


zadnjih par dionica što su izlazile nisu baš bile za omastit brk

A zašto nisu bile za omastit brk? zato što 90% ljudi nije gledalo izvještaje nego su kupovali napamet misleći da mora rast jer je tek izlistana na burzi

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Mišljenja sam da će ovdje biti puno, veća
i jača (repriza), biti će odlično.[smiley2]

And God says let there be light and be light, and it was good...

Mogao bi biti maack u vreci.
Ekipa misli prodati firmu na burzi.
Imam casha pa se mozda ukljucim, vidjet cemo

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Buco:

zadnjih par dionica što su izlazile nisu baš bile za omastit brk

A zašto nisu bile za omastit brk? zato što 90% ljudi nije gledalo izvještaje nego su kupovali napamet misleći da mora rast jer je tek izlistana na burzi


Upravo tako, o tome i govorim!

Mislim da ću kao i do sada na novim izlistima samo pratiti sa strane!
Rulet mi se ne igra, više volim pasijans[smiley11]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Ako nebude barem 30 milje prometa rano ujutro ne ulazim ni pod razno.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Izvještaj?
Uzmimo u obzir da ima samo 30.500 dionica!
Znači cijena će biti paprena, tako da vjerojatno i neće moći svatko ući!
Pozdrav do sutra!

ne srljajte. bolje propustiti “veliku” zaradu nego ostati blokiran poput jadranskog. Ne srljajte. Ta ekipa koja će staviti dionice na burzu želi ih se riješiti a nitko euroherc neće preuzeti jer će uvijek najveći broj dionica držati gazde. dakle….polako, prvo nek se cijena ustali. vidite da sad jdos možete uzeti po 9100 kuna bez problema, a cijena je išla do preko 11000. Ima boljih prilika, a uskoro će biti još boljih.

koje naprimjer prilike misliš .
da ali će jadransko zasigurno ići gore bio bi nonsens
da ne ide mislim takva tvrtka

bit ce sutra jeftinog dokupa sve mi se cini na vecini dionica

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Mislim da ću kao i do sada na novim izlistima samo pratiti sa strane! Rulet mi se ne igra,

Kakav rulet? O čemu vi pričate? Neću kupovat dok ne vidim izvještaj. Kada pogledam izvještaj odredit ću koliko mislim da ta dionica vrijedi tj koliki mi je target price. Ako ju na burzi mogu kupit jeftinije kupit ću, ako će biti skuplja neću kupit i bok, nema ruleta

CROR sam rekao da ću kupovati do 260. Otišao je iznad, nisam kupovao. Da ga je bilo po 260 kupio bi.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close