Čačiću ipak ne gine zatvor

Naslovnica Forum Komentari članaka Čačiću ipak ne gine zatvor

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

…eto ti ga na…sad će naš ministar Onaj koji radi u miru stvarno mir i imati…

…možda su nas Mađari ipak spasili,a možda su nam servirali hladnu poparu…

…eh,što ti je život,danas jesi,sutra tko zna gdje si…

…dok te god nešto dobrano ne tresne,pa se osvijestiš,tek onda znaš da ti je to trebalo,pa ćeš drugačije gledati na ljude i život…

uopće je neozbiljno i neodgovorno da se na javne funkcije postavljaju osobe protiv kojih se vode kazneni sudski postupci

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Ne veselim se tuđoj nevolji, ali čovjek nikako nije smio biti to što je.
ponašao se kao heroj ulice a sad..

Nadam se da će ga zamjeniti stručniji na položaju!a za njega osobno nadam se da će biti bolji čovjek kad iziđe van!

a da on kaznu odsluži dopisnim putem?.

dvostruki ubojica u zatvor, nema opravdanja i kraj rasprave!

pišem samo na dionicama koje držim..

Šta će sad Emir reć?

Ako može jednom onda može i dvaput!

ipak je bolje i poštenije da on odsluži tu kaznu za učinjeno, nego da se nas kažnjava cijeli mandat, mislim da su ga navukli na LNG sa Katarom da ga je Mol testirao

Čini se da će nas mađari spasiti od nesposobnog ministra, naravno ako sad Čačo ne počne izvodit i vadit se na diplomatski imunitet i tko zna kakve međunarodne zakone koji se mogu izokrenuti u njegovu korist. Jedino je žalosno što i dalje ne vidim tko će ga, a da je čemu, zamijeniti.

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

…uz sve skupa ovdje se postavlja i jedno drugo pitanje…kakva nam je uopće vanjska politika kad nas je ovakova vijest mogla iznenaditi…

…što je radila recimo gđa Pusić,naime ipak se radi o ministru jedne zemlje…

…što su radili i odvjetnici,jer koliko znam mogli su dobiti prisustvovanje na prizivnom sudu isto kao i Čačić…

Samo me strah potresa na Zagrebačkoj Burzi 🙂 bežte ljudi, sad će se sunovratiti cijene dionica, ostajemo bez bilijunskih investicija 🙂

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

http://www.youtube.com/watch?v=328WhjAXpcs&feature=watch-vrec

New Report

Close