‘Čačić mi nije htio doći u emisiju, obračunavao se plaćenim oglasima’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Čačić mi nije htio doći u emisiju, obračunavao se plaćenim oglasima’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ćelava budaletino, još sam te do čačića nakako poštovao(sanaderu skoro bulju nisi polozao)…

…i ima rogove na glavi! Dosadni ste više s tim Čačićem! Čovjek sigurno nije svetac, ali toliko kriv za sve i svašta ne može biti nitko!

Njegove emisije su nazalost postale vruci zrak (hot air) i nista vise.
Niti postavlja prava pitanja, niti ulazi u meritum krucijalnih problema, nego otprilike kao i ova izjava o Cacicu, da je on za sve kriv. I za nepripremljene projekte i za talibane u ekoloskim redovima i za pohlepu privatnih vlasnika zemljista i za opstrukciju lokalnih vlasti…
Svi stoje sa strane i kibiciraju a nitko na svome polju ne poduzima nista.
A sto se g. Mihajlovica tice, on nije naveo niti jednu referencu, za svoj uspjesan rad u privredi, pa sto ga nije pitao za njegove konktretne rezultate rada, koji ga kvalificiraju da artikulira svoje strucno misljenje.

Ako je vaš uvaženi gost Darko Mihajlović u pravu!hoće li vam gos.Radman vratiti uskraćeni dio plaće?Pa doktori su nas u crno zavili!sve neki pametni i knjiški ljudi a l.povi do balčaka

New Report

Close