HT s manjim prihodom i dobiti, ali uz stabilne marže

Naslovnica Forum Komentari članaka HT s manjim prihodom i dobiti, ali uz stabilne marže

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Gospodo iz HT-a,LAŽETE ,sami sebe.Za pad prihoda nije krivo gospodarsko okruženje,već ste za pad prihoda krivi isključivo Vi,zbog svoje neodgovornosti i bahatosti.Napustilo Vas je cca 195000 korisnika,(195000x60kn=11700000kn,mjesečno samo pretplata,11700000x12mj=140400000kn-godišnje,samo pretplata) korisnika, ne zbog bolje konkurencije(jer i oni su jad i bjeda)već isključivo zbog Vašeg neodgovornog ponašanja.Probajte gospodo,prijaviti kvar na 08009000 (menadžer koji ga je izmislio sigurno je dobio dobar bonus)pa da vidite kako to funkcionira.Probajte još zamisliti, (naravno, ako vi to možete)kako je starijem čovjeku kad se mora upustiti u tu avanturu prijave kvara.Nažalost i ja sam tijekom mjeseca svibnja i lipnja, ove 2012.godine imao tu nesreču da mi nije radio ADSL I MAX-Tv,(sve ukupno nije radio35 dana u dva mjeseca,vi vjerojatno smatrate da je to normalno)pa sam na svojoj koži osjetio 08009000.Pošto imate razne sustave za pračenje i snimanje razgovora ovaj moj navod možete slobodno provjeriti.Probajte gospodo zatražit izmicanje kabla s krova zbog nekih radova ili sl.Nekada se gospodo to radilo unutar par dana.Danas prođu i godine, pa se onda korisnici snalaze na razne načine da bi si to riješili (puno puta proradi sjekira).Probajte gospodo zatražit da vam se račun za TK-usluge šalje elektronskim putem(na mail adresu)umjesto trajnog naloga.Zatražio sam u mjesecu lipnju (6mj)prvi put, da mi se račun šalje na mail,ništa se nije dogodilo,pa sam u mjesecu srpnju (7mj)zatražio po drugi put,opet ništa,u mjesecu kolovozu (8mj)treći put i opet ništa.Prije par dana javlja vaš CIJENJENI AUTOMAT da imam nepodmirenih dugovanja za TK-usluge.Nemreš vjerovat??Nakon toga šaljem mail da vas obavijestim kako bi vrlo rado platio račun na niste mi ga još stigli poslat!(Poslat će te ovrhu).Naravno da pogađate,ja još nisam dobio ni odgovor a ni račun.Gospodo to su činjenice lako provjerljive. Otpuštate svoje radnike a stručne poslove dajete vanjskim izvođačima, koji nemaju ni znanja ni uređaja-instrumenata, da bi mogli stručno rješavati probleme.Na niža rukovodeča mjesta tipa rukovoditelja R.J.postavljate ljude koji nemaju pojma(svaka čast pojedincima, no takovih ima malo) o poslu koji bi trebali raditi i koji se uopče boje bilo što zatražiti i pitat svoje nadređene,ali zato imaju lijepe plače.Kako održavate uređaje,razdjelnike i ostalu TK-opremu,o tome drugi put, uz fotografije istih..

Istina jako bahata i neodgovorna ekipa prema svojim kupcima.

New Report

Close