KD Victoria

Red je da fond s najduljim stažom u HR i najboljim prinosom ove godine ima svoj topic [smiley2]

Meni se čini da ovaj fond ima još velik prostor za rast…..

ove godine svi fondovi iz grupe KD investmenta dobro stoje i u vrhu su, mislim da se sada bolje posložila ekipa i rade potiho a rezultati su vidljivi.
za ulagače koji su početkom ove godine ili prethodnih godinu kupili udjele rast je već dovoljan za ovu godinu ali izgleda da postoji još dosta rezervi.
Bilo bi dobro da nekto izbaci zadnji portfelj od kd victorie.

dan je pametniji od noći

1. Končar d.d.
2. Imperial d.d.
3. Jadranka d.d.
4. Badel 1862 d.d.
5. Adris Grupa d.d.
6. Miv d.d. Varaždin
7. Arenaturist d.d.
8. Petrokemija d.d.
9. Viro Tvornica šećera d.d.
10. Ina d.d.

11.04. +1,18%

dan je pametniji od noći

Dečki izlaze direktno na srbsko tržište.
Čujah da će se moći uplaćivati u portfelj uz 15% provizije na rok od godinu dana.
Nije ni puno,ukoliko mi tamo budu ovako dobri,imam filing da će tamo godišnje 100% ko od šale

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Dečki izlaze direktno na srbsko tržište. Čujah da će se moći uplaćivati u portfelj uz 15% provizije na rok od godinu dana. Nije ni puno,ukoliko mi tamo budu ovako dobri,imam filing da će tamo godišnje 100% ko od šale

Možeš mi pliz objasnit ovo jer ne kužim..u koji portfelj? Ne Victoriin? Novi neki fond KD-a?

bakulaz:

Dečki izlaze direktno na srbsko tržište. Čujah da će se moći uplaćivati u portfelj uz 15% provizije na rok od godinu dana. Nije ni puno,ukoliko mi tamo budu ovako dobri,imam filing da će tamo godišnje 100% ko od šale

Možeš mi pliz objasnit ovo jer ne kužim..u koji portfelj? Ne Victoriin? Novi neki fond KD-a?


Učipiš se sa lovom koju oni vrte,ustvari,jako slično kao i u Hrv.
sa razlikom da je jednokratna naknada 15% i nemožeš biti in kraće od jedne godine.
Ne znam kako će se fond zvati,možda isto.

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

Lijepo…do sada imam dobra iskustva s njima, nadam se da mi ovo neće promaknuti..


Lijepo…do sada imam dobra iskustva s njima, nadam se da mi ovo neće promaknuti..

Da,možda sam krivo pojasnio,mislim da je naknada slična Victorijinoj,a 15%je provizija od profita…
Kada pokrenu stvar ,znati ću preciznije…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Da,možda sam krivo pojasnio,mislim da je naknada slična Victorijinoj,a 15%je provizija od profita… Kada pokrenu stvar ,znati ću preciznije…

Je, i shvatila sam da 15% od profita, ulazna 15% je ipak malo 2much..[smiley11]

Ali to je ok, nešto kao vođenje portfelja od strane brokerske kuće, s tim da je ovdje čak manja provizija…pa javi kad saznaš više!

jučaer podatak da je prinos od nove godine išao nebu pod oblake do 36%

dan je pametniji od noći

bakulaz:

Da,možda sam krivo pojasnio,mislim da je naknada slična Victorijinoj,a 15%je provizija od profita… Kada pokrenu stvar ,znati ću preciznije…

Je, i shvatila sam da 15% od profita, ulazna 15% je ipak malo 2much..[smiley11]

Ali to je ok, nešto kao vođenje portfelja od strane brokerske kuće, s tim da je ovdje čak manja provizija…pa javi kad saznaš više!


Ne,ulaz cca 3%,a od profita 15 %…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]

24.04. € 8,5373 -0.12 %

"The idea flow from the human spirit is absolutely unlimited. All you have to do is tap into that well."

New Report

Close