Hajdaš Dončić: Autoceste neće poskupjeti zbog koncesije

Naslovnica Forum Komentari članaka Hajdaš Dončić: Autoceste neće poskupjeti zbog koncesije

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

neće odmah prve nego tek druge godine……….

ako ih daju u koncesiju sve se bojim da će njega pitat da li smiju povećati cijenu za nešto što su platili u milijunima eura…normalno da će poskupiti

Kukurikovci niti jedan plan nemaju dorečen, nabacuju probne balone i onda u hodu donose odluke. Nisam baš "ubeđen" da će ovakav pristup uroditi nečim dobrim…Ovaj priča o "restrukturiranju" a dečki naručuju pile od 300tinjak tisuća kn. Zašto se ne voze u željeznici kad već tamo rade ili tramvajem?? Pa ne rade u VW…E dečki, dečki…

A hoče li mi komunistički derači i dalje naplaćivati 1.3 kn po litri goriva za izgradnju cesta?
Mi smo se sada našli u nenormalnoj situaciji: plaćamo porez da bi se gradile ceste, plaćamo skuplje gorivo (za 1.3kn) za izgradnju autocesta, a oni ih nekome daju na korištenje. Koja je ovo bolesna država! Da nisu ceste napravili moji novcem, još bi i razumio ovakav postupak, ali ovako to nije normalno.
Razumijem i da će crnogorci dati autocestu u koncesiju jer će im ju netko izgraditi i naplatiti se korištenjem iste. Naše ceste su već izgrađene i ne vidim baš nikakav interes od njihovog davanja u najam.

Čitajte pažljivo: “Neće poskupjeti zbog koncesije,…. nego iz nekog drugog razloga“. :-))
patriotpokret

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

New Report

Close