Ne možete zamisliti globalni kolaps sustava? Autor ove studije može

Naslovnica Forum Komentari članaka Ne možete zamisliti globalni kolaps sustava? Autor ove studije može

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ja ništa drugo i ne radim nego zamišljam kako će to izgledati………i solidno sam se pripremio……pogotovo psihički i fizički…..
100m trčim ispod 11.50
3000m s preprekama gotovo ispunjavam olimpijsku normu

a posebno sam sretan sa solarnim sustavom, te vlastitim izvorom, kao i šumom i pripadajućim zemljištem……na nepoznatoj lokaciji…..mislim, liniću nepoznatoj, hahaha


ja ništa drugo i ne radim nego zamišljam kako će to izgledati………i solidno sam se pripremio……pogotovo psihički i fizički…..
100m trčim ispod 11.50
3000m s preprekama gotovo ispunjavam olimpijsku normu

a posebno sam sretan sa solarnim sustavom, te vlastitim izvorom, kao i šumom i pripadajućim zemljištem……na nepoznatoj lokaciji…..mislim, liniću nepoznatoj, hahaha

***pohvalno pobrinul si se za vodu, struju, grijanje i podzemni bunker, ali kaj budeš jel? Vi bankari obično mislite da svinjče, mrkva, salata i picek rastu na Konzumovim policama [smiley]

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

ja nisam bankar u klasičnom smislu…….nego investicijski bankar…..i znam procijeniti što je u bull marketu……
a hrana je svakako jedna od tih klasa imovine koja je u bull marketu i biti će još dugo vremena…….

New Report

Close