Umjesto na žene i laku drogu, prvi zarađeni novac potrošili smo na otvaranje tvrtke

Naslovnica Forum Komentari članaka Umjesto na žene i laku drogu, prvi zarađeni novac potrošili smo na otvaranje tvrtke

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“Potrošimo ih na teške žene i laku drogu ili možda s tim možemo nešto bolje? ”

…o dragi Bože…dobro je da se niste zapitali da li da ih potrošite na lake žene…

Svaka čast na ova dva komentara od ova dva jazavaca, izvukli ste samu srž iz gornjeg članka.
Cijeloj ekipi Infinituma čestitke na poslovnom uspjehu, a pogotovo kad se zna u kakvom okruženju živimo!
BTW. Inače ured niste “iznajmljivali” nego “unajmljivali”. “Iznajmljujemo prvi ured od 27m2.”

Pohvala momcima za primjeran put i ogledan uspjeh!

…čujte gosn vuky91 naravno da smo ( nas dva jazavca ) izvukli od svega upravo tu rečenicu kao suštinu i srž…

…da je ona zaista bitna ne bi je autor stavio u sam naslov… [wink]

…mene kao ženu,takav naslov ipak smeta… [tongue]

mislim da dečkima, bez obzira na njihovu na prividnu antipatičnost, teba odati priznanje što uspijevaju u proizvodnji i prodaji potpuno beskorisnih virtualnih proizvoda.
doduše, oni su ipak zavisni startup i u principu rade za industrijske gigante pa ne vidim neku fundamentalnu razliku između njihovog poduzetništva i poduzetništva nekog tko sada sjedi negdje u IBM-u, paypal-u, microsoftu isl. osim u knjigovodstvenom načinu plaćanja..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Decke osobno poznam i mogu samo reci da mi je cast sto je tako. Naslov je debilan, jer su urednici jednostavno takvi. Stil pisanja i stav su jednostavno takvi, to je Tomislav Car 😉 on bi to mogao patentirati. Jedan od rijetkih koji moze doci u trapericama i majici na prijem u kojem svi dodju u tamnim odijelima a vojska u odorama 🙂 ali, zato ga volimo. GO, Care, GO!

@super24 kakvu antipatičnost? gdje si to primijetio? i kako je aplikacija za mobilno bankarstvo beskorisna? pa valjda o tome što je na tržištu softvera "stvarno i korisno" odlučuje korisnik.

New Report

Close