Željko Rohatinski postao savjetnik Ivici Todoriću

Naslovnica Forum Komentari članaka Željko Rohatinski postao savjetnik Ivici Todoriću

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

cijelo vrijeme je taj na agrokorovim jaslama

A pozicija u Goldman Sachsu? A ostale lukrativne pozicije? Nista…jer i nije bilo takvih ponuda. Rohatiniski nezna nista sto bi ozbiljnim investicijskim bankama trebalo. To sam davno pisao….

BigBoffin


A pozicija u Goldman Sachsu? A ostale lukrativne pozicije? Nista…jer i nije bilo takvih ponuda. Rohatiniski nezna nista sto bi ozbiljnim investicijskim bankama trebalo. To sam davno pisao….

A koje su to ozbiljne investicijske banke – "oZBILJNE" hahahahahahahaha

Uhljebe na ulicu!!!!!

savršen kandidat za onu čuvenu nagradu “pizda godine”.

rasprodao svo zlato i omogućio uvozničkom lobiju i todoriću da uništi gospodarstvo.

a "vi " tu poziciju ne bi ulovili objeručke,kak ne,e jeste licemjerni

Ako je Rohatinski za sve kriv šta ne mijenjaju politiku sad kad imaju novog guvernera…pa i prije guverniranja ke bio u Agrokoru pa prema tome ništa iznenadjujuce

Nije rasprodao zlato, već ga je poklonio. Zato mu je Europa i dala priznanje.

svaka čast dobitniku nagrada svjetskih stručnjaka guverner godine

toliko nagrađivan da ga nitko neće

a nitko se niti ne pita gdje je nestalo 2 milijarde kn koje je podijelio “HR” bankama za razvoj gospodarstva na način da banke dobiju 2 milijarde kn i daju kredite poduzetnicima

smjeh smjeh smjeh

hvala za sve guverneru nad guvernerima

https://www.youtube.com/watch?v=Smqz4xT4lFI

Rohatinski mu je savjetnik za mucanje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Rohatinski mu je savjetnik za mucanje.

a trebati će mu uskoro


svaka čast dobitniku nagrada svjetskih stručnjaka guverner godine

toliko nagrađivan da ga nitko neće

a nitko se niti ne pita gdje je nestalo 2 milijarde kn koje je podijelio "HR" bankama za razvoj gospodarstva na način da banke dobiju 2 milijarde kn i daju kredite poduzetnicima

smjeh smjeh smjeh

hvala za sve guverneru nad guvernerima

Cekaj da se plavi ukljuci u raspravu i objasni svima nama :p da je to radi povecanja likvidnosti/solventnosti okupatora HR monetarnog sustava
Zeitgeist je poprilicno staro stivo, tada, up 2 date je bio teorija zavjere….danas….proslost koja se dogodila :O
I tako round a round ….
Sretni mi bili.

free flow information

ne čitam sam komentiram. kasnim par godina 🙁

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Ne znamo , šta je bilo…valjda odrađuje onu kupoprodaju propale tvrtke od žene…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close