Sve veći broj gostiju s kruzera predstavlja dobru priliku za zaradu

Naslovnica Forum Komentari članaka Sve veći broj gostiju s kruzera predstavlja dobru priliku za zaradu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nisam siguran da te goste s kruzera uopće treba brojiti pod turistički dolasci…….

kruzeri samo podižu cijene u gradovima gdje dolaze jer lakomi trgovci i ugostitelji nabijaju cijene u nebesa!!

idući tjedan će bit bolje...

od gostiju s kruzera nema koristi. na plovećem hotelu imaju sve što im se poželi. gosti kruzera su uglavnom vremešniji. ti su izuzetno štedljivi. šetaju gradom i fotografiraju.piju vodu. na lijeganje idu rano. nije bez veze inicijativa da se po gostu s kruzera uvede plaćanje takse od 11 ojra. danas je svatko novinarčić…….te je i članak bez pokrića.

Kruzer plaća uplovljavanju , vez , vodu i gorivo? …Kad se skineš s kruzera -IMAŠ ORGANIZIRAN PLAN CIJELI DAN.
A što se organizira – nemaš pojma- dok se ne dočepaš autobusa koji te čeka i vozika …..Aranžmani-
IZLETI se kupuju na kruzeru-unaprijed — i tamo se i plaća IZLET , recimo …50 EURa po osobi, a u to je NEŠTO UKLJUČENO….? Posjeti gradu, muzejima ..ono što se već može ponuditi…
U Dubrovniku, bauljaju po gradu, zidinama….ne znam dali ih kud dalje vode….
Najbitniji je SUVENIR…Budući da , kad si na kruzeru, bitan si sam sebi- koliko gradova posjetiš…da možeš doma
pokazati rodbini gdje si sve bio…..Od suvenira -ja kupujem knjige najčešće, lokalne kuharice…slike…bižuteriju,
ili neku bocu žestice……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close