Damijan: U Sloveniji je na djelu kreditni grč koji nas vuče u provaliju

Naslovnica Forum Komentari članaka Damijan: U Sloveniji je na djelu kreditni grč koji nas vuče u provaliju

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

da je neko reko……da je neko reko……………ja sam frendove uvjeravo prije 2,5 godine da je solevnija u gorem stanju od nas pa su me ismijali, a sad šute kao p…..e

i zar mislite da hrvatska neće isto tako proći kad uđe u uniju?

kako je popušila slovenija?………kad se odrekla tolara, čijom deprecijacijom su stalno popravljali konkurentnost i izlaskom iz cefte……..eu je smišljena za interes njemačke i francuske a ne za siromašnu periferiju………

a mi napuštamo ceftu 01.07. iduće godine……tako da je jasno dase ni iduće godine nemamo čemu nadati…….

napisao sam vam prije tri godine da hrvatska ide u veliku depresiju pa ste se isto rugali ismijavali moje argumente…..čak vidim da sam za nagradu moderiran za razliku od nekih koji nemaju pojma o pojmu pa slobodno pišu…..
sad očekujem da za godinu dana kad upadnemo u žestoku depresiju kažete…..kako to nitko nije mogao predvidjeti…..dajte molim vas

dobro, znam da vam teško pada kad kritiziram političare i igora openheima ali tu se ne da ništa napraviti……..

@Volksbank, slažem se. Prije godinu dana sam razjasnio tajnu bankrota RH. Isto naravno vrijedi i za Sloveniju (http://misterij-bankarstva.bloger.hr/post/misterij-bankrota-hrvatske/12252064.aspx). Tajna je u izdavanju novca bez duga. Slovenija je preuzimanjem eura potpuno izgubila vlast nad financijskom susdbinom. I zbilja, kad uđemo u EU, možemo se prekrižiti da ćemo biti mjesto ugodnog života. A političari će imati alibi za nedjelovanje.

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

New Report

Close