Portfelji na banjalučkoj berzi !

RNAF-Rafinerija nafte Bosanski brod. 40%
KRIP -Kristal invest fond AD Banja Luka. 30%
VITA -Vitaminka Banja Luka. 20%
EDPL-Elektro-distribucija Pale. 1o%

rnaf
ptrl
invp
blpv
bira
edpl
hetr

[color=blue][b]Razmišljamo o prošlosti, muči nas budućnost, a sadašnjost nam izmiče .[/b]..[/color]

Bravo EDO za otvaranje ovog thread-a.
Lijepo je biti transparentan pa da se investitori i potpisuju.
Osim toga cemo potencijalne investitore pocetnike mozda navesti da se upoznaju s kojom “hartijom” pa ce pozeljeti se pridruziti nama u investiranju na toj jos uvijek dosta potcijenjeno trziste.
Dosta je novaca uslo u RS s naftnim valom pa kad se akumuliraju dobici krenuti ce i drugi papiri koji su nam sad povoljno i “na stolu”
Pogledajte jednog gradjevinara nprimjer;
GRADIP AD PRNJAVOR ticker GRDP-R-A
Osnovni pokazatelji po FI 2005 PB 0,58 PE 2 PS O,42
Da ne kazete da su to kikiriki dionice imate na prodaji cca 20000 dionica bez da skacemo uvis puno ,a ponekad i GP “LJUBIĆ” A.D. PRNJAVOR stavi svoj paketic od 10 % firme na prodaju vrijedan 282 000 eura.
Pa evo poziv na koment gdje bolje uloziti 300000 eura ?
Nemojte ovo shvatiti kao drukanje jer su vam podaci na sajtu burze pa usporedite ove pokazatelje s pokazateljima gradjevinaca u Hrvatskoj.
Potenc. investitori moraju znati da su planovi za izgradnju infrastrukturnih objekata u RS tek u zacetku i da Dodig smatra da gro posla trebaju odraditi domaci gradjevinari.
Biti cu slobodan drugi tjedan iznjeti novu priliku….

Po vrijednosti RNAF,RFUM,BLBP,EDPL,KRIP,EINP,NOVB,SODJ,NGRD,GRDP i malo casha za brze intervencije.
Pozdrav i laka noc

1. TLKM
2. RITE
3. KRIP
4. RNAF
5. VITA
6. MIRA

SLIN,MTLB,TLKM,KRIP,BLBP,TRZN
sledeće akvizicije su tajna[smiley1]


RNAF-Rafinerija nafte Bosanski brod. 40% KRIP -Kristal invest fond AD Banja Luka. 30% VITA -Vitaminka Banja Luka. 20% EDPL-Elektro-distribucija Pale. 1o%

svaka čast Edo!Bit će na RNAF-u love u dva tjedna koliko na petrici u dvije godine!

Novac je kisik burze!

Raf. bb i vitaminka 50/50%

BIRA 8.9%
BLPV 10%
BNPT 9.5%
BOKS 7.6%
OCJH 8.4%
PDPT 21.6%
TLKM 4.7%
EKBL 11.9%
VITA 10%
ZTPR 7.1%

nažalost ne nisam stigao kupit naftaše,ali dobro je i ovo.

VITA, RITE, RTEU, OCJH.. u federaciji GPUTR


VITA, RITE, RTEU, OCJH.. u federaciji GPUTR

Pa di si ti prijatelju,kako život u dijaspori?
Nadam se da ćeš nam se češće javljati sa svojim uvijek realnim postovima,fališ nam!
Pozdrav Australiji!![smiley2]


GRADIP AD PRNJAVOR ticker GRDP-R-A Osnovni pokazatelji po FI 2005.

Može li mi netko objasniti. Gledam prihode za 2005. 12m KM i prihode za 1H2006. 1.4m KM. Kod dosta firmi sam primjetio takve ogromne razlike u izvješćima?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Kao prvo, nije istina da Ljubić iznosi, već to radi Fond PIO na čelu sa novim direktorom (čitaj lik je presmješan!)… Razlika u prihodima je u tome što poslove (tendere) koje dobije Gradip radi ljubić, ljubić koristi gradipovu opremu…., ma jednom riječju kriminal. Trebalo bi nas se sakupiti 20-ak sa bar 5% firme i ići na skupštinu akcionara pa da im malo j….. ma…., jer ovo što oni rade prevršilo je svaku mjeru.

Nego, evo i moj portfelj sa sredine prošle sedmice, s tim da sam prodao HEDR, a kupovao VBIP, NGRD (podebljao), MIRA, Vetp…
BLBP-R-A 11,68%
BRSP-R-A 6,55%
EINP-R-A 5,04%
FAMK-R-A 0,94%
GRDP-R-A 3,04%
INVP-R-A 6,48%
KRIP-R-A 9,18%
MTLK-R-A 0,66%
PLRP-R-A 4,85%
ZTPR-R-A 2,36%
TLKM-R-A 8,43%
ALPR-R-A 2,07%
RUDK-R-A 1,99%
TGKA-R-A 0,42%
UNCC-R-A 0,16%
UNTR-R-A 0,18%
PTRL-R-A 5,88%
RNAF-R-A 5,47%
RMSK-R-A 1,42%
VTPR-R-A 0,44%
SLIN-R-A 4,05%
TRZN-R-A 4,07%
GOVF-R-A 0,94%
HEDR-R-A 6,36%
METL-R-A 1,94%
MTLB-R-A 3,12%
UTSC-R-A 1,01%
NGRD-R-A 0,54%

I evo još jedna zanimljiva analiza, pa vi sami zaključite šta je odlična kupovina, a nije PRVP (koji ja ne bi ni za živu glavu kupovao).
http://upload7.postimage.org/383743/photo_hosting.html

[i][b]--TRAŽIM BROKERICU ZA LJUBAVNICU -- -- A MOŽDA I NEŠTO VIŠE--[/b][/i]

telekom,hpk kozarska dubica, novotex, kristal, aktiva, vib, privrednik, hotel bosna banja luka, rudnik lignita stanari, prijedorcanka, srpske poste, fruktona, hranaprodukt samac, zitoprodukt banja luka,vitinka, mira neznam tocno u postotcima jel imam par miliuna dole, pa mi se neda racunat, al po mom misljenju ove donose slavu( jako puno novaca), sve sto imam zaradio sam na dionicama[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Lemur King:

VITA, RITE, RTEU, OCJH.. u federaciji GPUTR

Pa di si ti prijatelju,kako život u dijaspori?
Nadam se da ćeš nam se češće javljati sa svojim uvijek realnim postovima,fališ nam!
Pozdrav Australiji!![smiley2]

Hvala, dobro je, nemogu se pozaliti! [smiley2]
Pozdrav posadi Voyagera! [smiley11]

New Report

Close