Ona je stručnjak za korupciju, krađu, lažiranje financijskih izvještaja… I osnovala je tvrtku za one koji ne žele biti prevareni

Naslovnica Forum Komentari članaka Ona je stručnjak za korupciju, krađu, lažiranje financijskih izvještaja… I osnovala je tvrtku za one koji ne žele biti prevareni

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Radio sam kod te stručnjakinje i ne vjerujem niti jednoj rečenici ovog teksta.Ona može sakriti malverzacije a ne otkrivati ga. Žao mi je što ima takvu mogućnost eksponiranja ali takvima nije mjesto u kontroli poslovanja.

Ili možda je, ipak je ovo kvazi država s neuređenim pravnim i društvenim vrijednostima.
Mutikaše jedino i egzistiraju a sve ostalo propada.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Fortuna, tvoj komentar je naprosto nevjerojatan. Cisto sumnjam da si radio kod gospodje kad i sam vidis koliko dugo firma posluje, tako da ti ta spika ne prolazi. Mozda si ti jedan od onih koji se boje razotkrivanja Hrvatske realnosti i moralnosti, a pogotovo ljudi poput gore navedene koja se ima hrabrosti upustiti u sve to bez obzira na realnu opasnost da ce ceprkanjem po kriminalu stvarati neprijatelje poput tebe. Ja s druge strane gospodju nikad nisam vidio, ali se iskreno divim njenoj hrabrosti jer sam sam bio zrtva kad sam otkrio koruptivne radnje u velikoj privatnoj firmi u vezi s malverzacijama oko marketinga….zgazili su me.
S druge strane najiskrenije zahvaljujem novinarima da su gospodji dali toliku medijsku paznju, mozda i njenim istupom ljudi shvate de je moralni pristup biznisu jedini ispravan, a da se nemoral kaznjava i otkriva sofisticiranim metodama. Drugim rjecima nista se nemoze sakriti.
Samo naprijed Dijana, budi poticaj i drugima da krenu u slicnu poslovnu pustolovinu bez straha od mocnih i prljavih neprijatelja.

@kor
Jesam fulal celu godinu (loptu), ali bogami, ti si fulal celi milenij (fudbal)
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

…”bogatom iskustvu i ovlaštenjima za rad, koja uz poslovnu zajednicu priznaju i pravosudne institucije…”

…čitaj imati veze sa sudom,obično predsjednikom Županijskog suda,koji ti daje posao…

…stručnjakinja za poreznu forenziku…pa nek gđa rekne po kojim propisima je to postala…ili si je sama dala takvu kvalifikaciju…

…čitaj,radi se o poreznim ili računovodstvenim savjetnicima boljim ili lošijim ko i u svakom poslu…

…eto nemaju svi priliku da se reklamiraju…[emo_zloban]

Kolega “kor”, zaista ne znam koji je tvoj motiv cjeniti gđu. Dianu Antičić, kao što i sam kažeš da je ne poznaješ, kada sam osobno upoznao njezine moralne i poslovne vještine uz neposrednu suradnju u poreznim nadzorima i vođenju računovodstva za tvrtke za što nije bila ovlaštena jer su dvije profesije nespojive?

Osobno podučavam financije i računovodstvo stotine polaznika mjesečno i znam što prolazi a što ne i tko prodaje maglu a tko sve komercijalizira.

Ako ćemo staviti pod povećalo rač.forenzičara, to je program koji je izmišljen i nije verificiran pri Ministarstvu te nema nikakvu težinu kao i savjeti tih samozvanih forenzičara, nikakvu odgovornost za štetu svojim savjetima.

Ako ćemo realno i po fer vrijednosti valorizacije, tada trebamo biti spremni prihvatiti i drugo mišljenje, zar ne?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Ako nije radila sa Miroslavom i Ivom te njihovom revizoskom kucom nema neke reference….. Inace sretno joj bilo u radu koji ce sigurno biti obiljezen strucnoscu i profesionalizmom ukoliko joj dozvole!?

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

New Report

Close