Slovenija opet prijeti: Ili Ljubljanska banka ili EU

Naslovnica Forum Komentari članaka Slovenija opet prijeti: Ili Ljubljanska banka ili EU

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

To su tzv. “pravne stečevine” EU!!! Ukradeš tuđe novce i kad žrtva traži povrat prijetiš mu sankcijama….Svaka čast!

Uopće mi nije jasno zašto nakon toliko prijetnji s njihove strane uopće želimo biti u dobrim odnosima s njima?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Uopće mi nije jasno zašto nakon toliko prijetnji s njihove strane uopće želimo biti u dobrim odnosima s njima?

jer smo mazohisti a političari su nam štetočine..ne sumnjam da će i ovaj put popustiti na štetu RH i njenih građana iako su svi argumenti na strani Hrvatske

Prijetnja je iscenirana. Ne postoji prijetnja – samo vam pune glave glupostima i skrecu debatu s pravih tema kao sto je ta da u 9. mjesecu nastupa bankrot zemlje.

Pa Slovenci su dužni isplatiti pare onima koje su napravili nepostojećima, pa ni za to nemaju para, a kamoli za Ljubljansku banku….ali to se lako riješi..konfiscira se imovina slovenskih građana u RH….pa se to riješi kroz sukcesiju…mi platimo i obeštetimo svoje, a oni svoje…..prava Europska sprdačina…pardon…stečevina! Tito bi rekao-tuđe nećemo svoje ne damo!

Mi , koji smo blizu Slovenije- JAKO OZBILJNO shvaćamo ovu prijetnju, jer ih poznajemo…..NA REDU JE
ODGOVOR EUROPE….. !!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

A što očekivat od alpskih srba


Prijetnja je iscenirana.
Ne postoji prijetnja – samo vam pune glave glupostima i skrecu debatu s pravih tema kao sto je ta da u 9. mjesecu nastupa bankrot zemlje.

Šta se čudite Eurofanatici ?
Pa niste valjda mislili uči u EU-maglu đabe ?
Svakoj ćemo EU državi morati dati nešto , ovima 2 miliarde , jednima aerodrom , jednima plomisko postrojenje , svima naše more ……

.

nije slucajno nasa politika sama nicim izazvana izprovocirala ova pitanja ljubljanka banka granice odnosi sa rs i sve drugo
stanje ne postajanja njihove nepolitike i neznanje rjesavanja postojeceg stanja bezuman hod prvog podpredsjednika koji glumi predsjednika pa se malo malo sudara sam sa sobom i svima ostalima treba zamagliti i prebaciti paznju na nacionalne interese koji su tehnicki rjeeni
ljubljanska banka ima sudski spor sa bankama
pitanje granica je arbitraza
politika prema BiH je tebala biti u uzlaznoj liniji jer snjom imamo najduzu granicu a i samo trziste bi trebalo na određeni nacin biti naklonjeno nama kao i kontabilnost razmjene roba itd.
cacic uz podrsku milanovica /jer ovaj prvi potpisuje dokumenta sto ne radi bez znanja prvog ? ako je prvi muti vodu sa rs i dodikom/
sve su to nespretne zlonamjerne i zbog uzene svjesti bespotrebne radnje koje nam samo nanose stetu i stvaraju jos teze okruzenje
rjesenje je puno lakse ako neznaju i nemogu prijevremeni izbori i silazak sa vlasti
ako ne ne zele i misle da se mogu silom represivnog drzvnog aparata odrzati na vlasti i raditi to sto rade grdno se varaju jer ce ih narod pomesti sa scene ovako ili onako

jasno ko dan da nam prijete i prijetit ce i drugi mahati sa potpisanim sporazumima i dokumentima a potpisnici istih ce se smijati neukim građanima iz osnova
TREBA UKLJUCITI MOZAK JEDNOM U CETIRI GODINE
toliko o tom sto isti misle o drzavi i njenim građanima sto bi bolje mislili oni vani

New Report

Close