GIPK (GP Krk d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska GIPK (GP Krk d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jeste kad čuli za ovu dionicu?
Ja ne, al danas je rasla 118,52%! [smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Na kojem prometu?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

….vidio sam ujutro indijančev post…kladim se da je od dest transakcija koliko ih je dosad bilo on bio među prvih pet…vrag ga odnio…

Scio me nihil scire

252 044

Scio me nihil scire


….vidio sam ujutro indijančev post…kladim se da je od dest transakcija koliko ih je dosad bilo on bio među prvih pet…vrag ga odnio…

Eto, opet njegova uranilovka…[smiley2][smiley2][smiley2]
Majstore![smiley2]

Promet i nije loš za prvi dan, dugo je bila mirna.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Dečki, nikad nije kasno saznati nešto o onome, o čemu pričate, kao mogućnosti za ulaganje
http://www.gp-krk.hr/onama.html%5Bsmiley1%5D

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

bila nekad super firma al nisu ni sad losi, malo im je pala prodaja odkad se sveprisutni todoric sa svojim konzumom pojavio na krku

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

Samo za vašu informaciju, prije jedno mjesec i nešto dana je na PD-eu bio članak o GP KRK-u, samo što većina vas ne čita pažljivo, hi,hi,hi, i to vrlo poučan članak[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Evo što ja znam o njima iz financijskih izvještaja od 31.12.2005
broj dionica:58.052
Nominala:380,00
BVPS: 900,97, po današnjoj prosiječnoj cijeni(3201,76) P/BV 3,88
EPS: 55,7
prihodi u 2005: 263 mil.kn,pad za 6 % u odnosu na 2004.

šteta što nisu pustli više dionica ispod 2.000,00, bilo bi zanimljivije. Inače Abacus ih je uvrstio na burzu prije nekih 2,3 mjeseca

Gdje se objavljuju informacije o uvrštenju dionica na burzu?

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany


bila nekad super firma al nisu ni sad losi, malo im je pala prodaja odkad se sveprisutni todoric sa svojim konzumom pojavio na krku

kakve pak veze ima Konzum sa gradjevinom????[smiley1]

Those who do not remember the past are condemned to repeat it.

A kakve tek ima veze GP Krk sa maloprodajom prehrambenih artikala? hi,hi,hi[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

GP Krk je ok firmica, posla imaju, pogotovo u PGŽ-u, angažirani u lokalnim projektima tipa plinofikacija grada i sl. projekti, preživjeli ratno doba zahvaljujući političkoj volji. Ova dionica – politika, politika i samo politika… mali broj dionica, zbog toga lako podignuti njih za 120 %… nisu Tehnika, ali nisu ni za zanemariti. Školuju ljude. Uprava… hmmm … tako-tako.
Nije mi jasno zašto 120 % gore, ne znam što su ugovarali u zadnje vrijeme… ali eto… nek se ljudi vesele…

..."Postoji samo matematička i dijalektička logika, sve ostalo je....... ženska. :))"...


A kakve tek ima veze GP Krk sa maloprodajom prehrambenih artikala? hi,hi,hi[smiley2]

…ma kolega je tu sigurno mislio na Trgovinu Krk…i oni su d.d. koliko znam, ali ih nema na burzi…[smiley2]

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

New Report

Close