Putovanje ambicioznog dečka – životopis Mihaela Zmajlovića koji jednostavno morate pročitati

Naslovnica Forum Komentari članaka Putovanje ambicioznog dečka – životopis Mihaela Zmajlovića koji jednostavno morate pročitati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Bogami i ovi moji u Sesvetama su isto jako uspješni, digli su nam cijene režija 300% i ostvarili fenomenalan uspjeh.I to još prije malog Zmajlovića.
Tako da možda nije primjereno da malome pripisujete zasluge za fantastičnu ideju dizanja cijene usluge lokalnog monopolista?

Kapnula mi je suza kad sam citao CV M Zmajlovica…..impresioniran sam. Narocito me impresionira smisao za samopromociju i procjenu svojih mogucnosti. Interesantno je da se nakon Beca i MIOCa wunderkind nije odlucio za poduzetnistvo nego za dosadnu funkciju nacelnika palanke. Ono sto fali u CVju je ikakva potvrda objektivnog uspjeha: npr prvensotvou Matemarici RH, sum cum laude becke ekonomije ili sl, restrukturiranje kounalnog poduzeca 8 a ne “Crosscurtural management” (what the F…. is that?)
Kao i Bernardic- “super IQ” je uposlio na rjesavanju kadrovskih spletki i krizaljki. U njihovoj dobi (a ni danas) nisam ni pomisljao raditi za drzavu/partiju.
Meni ovo lici na jos jedan jalovi intelekt u Vladi. I uz to neiskusan intelekt.

BigBoffin

Baš me zanima dal’ bi se s ovako koncipiranim životopisom moglo upasti na neko radno mjesto u privatnom sektoru, gdje se traže konkretna znanja, iskustva i reference. [lol]

Bez brige, vozi hidra k'o hidrogliser ! [emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

Šteta za njega što je prihvatio ovaj vruči stolac jer je iznimno kvalitetna osoba…trebao je ići svojim putem i zauzeti manje izložeu funkciju Župana zagrebačke županije gdje bi stekao neophodno političko iskustvo, rejting i veze dok ovako, mlad i neiskusan, iako vrlo oprezan, ima vrlo dobre izglede da ga sažvaču, ispljunu i potroše za sva vremena [undecid]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

…i nije Mihael oženjen ZA Mariju nego je oženjen Marijom, a Marija je udana ZA Mihaela!!!! E sad, budući da se Marija još uvijek preziva Presečki Zmajlović, moguće je i da je Mihael udan za Mariju…

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

…ah,tako mlad a tako dosadno,dugačko uspješan…mladi,neiskusni i zeleni su u Milanovićevoj vladi in…

…čekamo slijedećeg kandidata iz pelena…

Prekrasno. Jako kvalitetan momak. Voli jazz. Ne svira niti jedan instrument, ali jako dobro sluša jazz. Ne zna proizvesti vino, ali jako dobro zna kako se isto pije. Razlikuje bijelo, crno i roze vino.
Nije znao njemački jezik, ali, možda protivno pravilima profesori su odlučili izaći u susret aktivnom i ambicioznom studentu. Nikad nije radio u gospodarstvu, ali razumije probleme koje imaju ljudi u realnom sektoru.
Eklatantni negativni izbor.
“Mi ništa ne obećavamo i to ispunjavamo – stranka istine” – Broj 1

ovo je lakrdija ali malo žešća…čudim mu se šta je prihvatio a njima šta su mu uvalili ministarstvo

da skratimo priču, svatko tko zavrsi mioc s odlicnim, taj ce biti najbolji student na bilo kojoj ekonomiji i zdravo.

Možda i jeste vrijeme da kvalitetni ljudi ne "gule" više po privatnom sektoru nego da se bace u politiku. Osoba obećava, samo je pitanje, da li će se s vremenom prodati za 30 zlatnika! Javnost bi tako nešto lako prepoznala jer je ministarstvo koje zastupa prevažno!
Dakle, glas za Mihaela, uz stalnu evaluaciju i monitoring!

Iz svega vidljivog-zaključak je -taj u životu nije napisao životopis.

U privatnoj firmi s ovakvim CVem ne bi bio pozvan ni na prvi interview. CV je prica za kazaliste.

Ovako nešto bolesno već dugo nisam pročitao. Pisanje u stilu 4-godišnjaka. Mislio sam kopirati dio texta da ga popljujem, ali doslovce svaka rečenica je biser za sebe.

Mislili ste da je Holy napuhani fejker i da gore ne može? E pa evo nam ga sad…

Činjenica je ipak da je tip s nekakvom bezveznom nezavisnom listom ušao s gradsko vijeće i postao direktor komunalnog poduzeća unatoč tome što su za to mjesto konkurirali zaslužniji drugovi i drugarice.
Za isposlovati nešto tako s 23 godine ipak treba imati nešto u glavi.
Tip je ok, samo da je više takvih…

New Report

Close