VIDEO: Reklame za Osječko pivo – duhoviti bećarci ili seksističke poruke?

Naslovnica Forum Komentari članaka VIDEO: Reklame za Osječko pivo – duhoviti bećarci ili seksističke poruke?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Pa da, niš ne valja…nesmiješ se ni šaliti uvijek se netko nađe uvrijeđen….malodušni smo, uvijek je sve protiv na….BOŽE ČUVAJ HRVATSKU

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Reklame su odvratne i ispod svake razine! Da ti se okrene želudac od takvih vulgarnih poskočica! Stvarno se ne sjećam kad sam vidjela nešto gadljivije!

Reklame su glupave do boli…, no i loša reklama je reklama….., Osječko pivo je odlično, no reklama katastrofa i sugerira da ga troše samo moroni i seljačine…. Šteta za potrošen novac no mislim da im ova reklama neće pomoći da ljudi više kupuju Osječko.., ja osobno nisam nakon reklame poželio kupiti Osječko…

Trebalo bi biti ovako….
Ravnica, žitna polja unedogled, sparina i sunce, užareni asfalt, i usred toga servis za automobile i trošna trgovinica sa ogromnom reklamom za Osječko…,
Frajer, ono tarzan s pločicama, gol do pasa, uznojen do jaja, mjenja gumu na nekoj starudiji, zamazan od prljavštine, a pored njega na rezervnom kotaču stoji polupopijena orošena boca Osječkog….
Tip se diže, povuče još jednom iz boce i prisloni je uz mokro čelo da se rashladi, nigdje nikoga, gleda niz cestu, a ono iz fatamorgane izlazi neki auto, staje i maca.., da ti stane srce, izbaci nogar i zove frajera…, dok mu uzima bocu iz ruke znoj se također s oboje cijedi, ona stavlja orošenu bocu na prsa, a iz auta izlazi druga maca još 2x bolja i znojnija, ulazi u trgovinu i izlazi s "six pack" Osječkog, ulazi u auto, dok frajeru ispada "ladica" prva maca mu vraća prazno pivo, a auto opet nestaje u "fatamorgani" dok tip s smješkom na usnama pogledava za njima u sjeni još uvijek orošene prazne boce Osječkog…

Malo klišejasto, no aj pa nemoj kupiti Osječko kad sunce upeče…., a i vrlo je vjerojatno da će ti se slično dogoditi kao tipu s reklame….

Mišljenja sam da bi one Hrvatice čije su sisurine ove dane uzvitlale cijeli nogometni svijet, mogle dodatno zarađivati na ovakvim reklamama

New Report

Close