Preporuka za dionice Atlantske plovidbe – držati

Naslovnica Forum Komentari članaka Preporuka za dionice Atlantske plovidbe – držati

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ako neznate izračunati na lipe bolje ništa ne pišite.

Mislim da bi ATPL mogla u idućih godinu dana i na 180,00 kn! Temelj za moju ciljanu cijenu je sve gore navedeno a čak je moguće da sam dao i visoku cijenu naspram realnog stanja. Moja analiza nije za preporuku o prodaji/kupnji ove dionice. Premsda smatram da je ATPL jedna od boljih firmi u RH i da bi u budučnosti zaista volio posjedovati dionice ovo kompanije.

...biti najbrži čovijek na svijetu...

Mala ispravka, Atpl se bavi rasutim teretima a ne kontenjerima, tako da bi bilo korektno staviti neki balk na slici uz članak. Analiza vam je inače tipa dan je pojava od izlaska do zalaska sunca.

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Ovi su kod 800 kuna, prije par godina za ATPL dali preporuku kupi. Pa je u rokuu par mjeseci sklizla na 500. A na slici kontejneraš kojega atlanska nema niti jednoga, situacija samo govori koliko se novinari bave stvarima o kojima blage veze nemaju…

New Report

Close