Imao sam dobar posao u državnoj agenciji, što mi je ovo trebalo?

Naslovnica Forum Komentari članaka Imao sam dobar posao u državnoj agenciji, što mi je ovo trebalo?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Koje probleme ima tvrtka koja kreće s novim idejama?

Nisi jedini koji se pitaš “Što je meni ovo trebalo”, ali sad si unutra i plivaj. Država će napraviti sve da ti dokaže da nisi sposoban da plivaš. Svaki dan nove regule, novi porezi …, a ti po svom. Glavom kroz zid.

Bolje pametno ležat nego ludo radit F.B.D.

poduzetnik koji je 6 godina bio zadovoljan u drzavnoj agenciji a jos se nije slagao sa šefom i izdrzao tako tih 6 godina , stvarno je poduzedat mora se poriznati. i k tome mu odma kad zavrsi faks stogne na kucnu adresu ponuda iz drzavne firme – e za to mu se mora priznati da je poduzetan.

moegreen…a šta reći na ovaj tvoj zajedljivi i zločesti komentar…ostati suzdržan…neču…dakle, prvo, naslov je van konteksta…”umirao” sam u državnoj službi, spasio sam se i da si pročitao članak skužio bi…također bi skužio da se nisam slagao sa novim direktorom ( tada ), ne sa starim, koji me i doveo jer sam kao student radio u MVP-u te ga tu i upoznao ( nosio poštu…), te me niti mama niti tata nisu zaposlili, sam sam se izborio..baš kao što zadnjih skoro 7 g. zarađujem na tržištu ( uglavnom vani )…

…hebote,da sam ti ja bila šefica,za ovaj neč[/b]u letio bi tvoj dopis kroz prozor…ajme majko… [shocked]

a je ti ovaj napis malo puno romansiran,ako si imao dobru ideju i uspjela ti je tržišno,to ne mora značit da su u toj agenciji direktori retardi.

-svi privatnici rade 24 h
-nije svijet počeo a i neće završit sa tvojim poduzetništvom
-tražilica ti je odlična

Dobrodošao u svijet poduzetnika. Sada ćeš vidjeti da u Hrvatskoj postoje dvije Hrvatske. Jedna koja radi, stvara nove vrijednosti i diše na škrge i druga koja čini sve da ti uzme ono malo dostojanstva i poleta koje imaš izmišljajući poslove sama sebi i zapošljava svoje rođake.

Bakicaaa …od svega šta sam napisao ti si se uhvatila č i ć…ma daj molim te 😉 ajmo o ozbiljnim stvarima…

Cazo 22…dapace, direktor koji me doveo je imao viziju i znanje…ja sam rekao da je novi bio bezveznjak i iza toga stojim i to sam mu rekao u facu, doveo ga je HSU tadasnji HDZov partner, a jedino sta je radio je bilo cuganje sa frendovima penzionerima…takvi su nas doveli di jesmo. On i ministrica Matulovic su bili katastrofa…Naravno da ima i sposobnih direktora u drzavnim sluzbama, no eto, taj nije bio…sad vise nije tamo…na srecu…

…u današnje vrijeme kad se od maturanata traži da znaju kakve je boje bio Juditin prsten neznanje č i ć od fakultetski obrazovanog čovjeka je za mene ravno katastrofi…

…jer ako nisi još u 4-om osnovne naučio da se neću piše sa mekim ć…ja posumnjam u sve tvoje sposobnosti…

…cilj svakog poduzetnika je razvijanje njegove poduzetničke ideje,…osim da si u poduzetničke vode otišao jer se nisi slagao sa direktorom,ništa o njoj i zašto je do nje došlo nismo saznali…

…o tome si trebao pisati,…kad ti se i zašto upalila lampica,kako si je razvijao,jesil imao negdje uzor,jel ti netko pomogao,kako si napravio fin.plan..itd.

…ostale fraze o poduzetnicima više manje su nam poznate…

Bakicaaa …pisao sam sto ja smatram da je meni bitno…bas kao sto sam iz istog razloga postao poduzetnik…tebi je pak normalno pljucat po tome,pa ajde, kad ti nesto napises, potpises se sa imenom i prezimenom, posalji mi link,pa da procitam tvoju pricu…;)

…gosn Bujas,meni je žao što vi komentare shvaćate kao direktni napad na vas i vašu ličnost…objavljujujući vašu poduzetničku priču trebali ste biti spremni i na negativne konotacije…

…bilo bi poželjnije da ste na njih i odgovorili osim što se durite…mi kao korisnici ovog portala nismo dužni objavljivati svoj identitet…

…sve u svemu uopće ne sumnjajući u vaše poduzetničke sposobnosti teško da bih surađivala sa poslovnim partnerom koji se ne može nositi sa kritikom,pa makar i ovog poslovnog foruma…

PS Tipkovnica bez kvačica [thumbsup]

kolegice…na ervacki se bilježi osobnost a ne ličnost [proud]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

-svi privatnici rade 24 h
-nije svijet počeo a i neće završit sa tvojim poduzetništvom
-tražilica ti je odlična

je brate, samo mu sve skupo

New Report

Close