‘Milanović je prekršio zakon odmarajući se kod Tedeschija’

Naslovnica Forum Komentari članaka ‘Milanović je prekršio zakon odmarajući se kod Tedeschija’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

nema govora o bilo kakvom kršenju Zakona, Emil je pozvao sve koji su s njim išli u školu, ali ostali nisu mogli doći jer se radi povećanja PDV, uvođenja novih poreza i nameta, poskupljenja goriva i porasta troškova života moraju brinuti kako da oni i njihova djeca prežive do kraja mjeseca, samo je eto premijer uspio doći jer je uhvatio malo vitra da pobjegne od silnih obveza i problema, jer je njemu puno jednostavnije riješiti i troškove putovanja i na kraju kao što kaže, nije dužan odgovarati gdje je spavao ako je uopće spavao, jer pravi socijaldemokrata u ovim teškim trenucima teško može oka sklopiti u vili, jer nije jednostavno navikao na to

znaci nitko od duznosnika ne moze otici spavat kod prijatelja za vikend jer je to poklon vrijedniji od 500 kn? gospodine Gjenero malo ste pobrkali lončiće…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

mislim da postoji i viša, moralna dimenzija ove cijele priče, a to je: šta se premijer ima odmarati kad se nikakvog ozbiljnog posla nije prihvatio otkako je došao na vlast.

umjesto da idu u radikalne izmjene sustava koji ovakav kakav je vodi u samouništenje, oni su radili samo kozmetičke izmjene i bave se sitnicama.

premijer je trebao dati primjer ne koristeći uopće odmor ove godine, a godišnji treba ukinuti najmanje cijelom pravosuđu, zemljišnom katastru, poreznoj upravi itd. itd.

Rezultati njihovog rada su skandalozni i njima treba radna obveza, a ne odmor, i komu to smeta neka ide kod privatnika da se odmara.

jer pravi socijaldemokrata u ovim teškim trenucima teško može oka sklopiti u vili, jer nije jednostavno navikao na to

[lol] [lol]

Ako mu je žena dopustila da prespava kod prijatelja nemate vi šta tu prigovarat. Šta se sad čovjek mora čitavoj državi pravdati gdje će prespavati.


znaci nitko od duznosnika ne moze otici spavat kod prijatelja za vikend jer je to poklon vrijedniji od 500 kn? gospodine Gjenero malo ste pobrkali lončiće…

nije problem prespavati, samo treba utvrditi koliko je puta Zoki spavao kod Emila dok nije postao premijer za vrijeme tog dugotrejnog prijeteljstava, ako je ta brojka povelika, onda je što se nas tiče sve u redu, to je onda problem osoba koje spominje Antiša,

te isto tako valjalo bi ispitati što se radili po danu kada znamo da nije vrijeme sadnje maslina, a maslina je neubrana, doduše drmaju po njoj svaki dan ne bi li je srušili na dohvat ruke Emilu

(2) Ne smatraju se darovima u smislu ovog Zakona uobičajeni darovi između članova obitelji, rodbine i prijatelja te državna i međunarodna priznanja, odličja i nagrade.

Kako ovaj debili ovisnik o kalorijama nije u stanju procitati i tocno protumaciti stavku 2 stavku!?
Umjesto da kometira mozda bi mu bilo bolje da se spoji sa Sukerom za opskrbu mesom preko Fiolica.
Sad sam malo zlocest!

žena na zamolbu pokušala malo lobirati za nekoga i zato dala ostavku 🙂 🙂 :-). ovaj lik smatra da treba ici i dalje 🙂 🙂 :-). najbolje da se svih 5 milijuna gradjana rh udalji od politickog zivota jer je zena napravila blazu verziju onoga sto bi gotovo svatko napravio. nismo bas svi RB u HEP-u, ali svi smo mi Mirela.

Sad vidite – kako MEDIJI mogu lako nekog LANSIRATI – a još lakše – nekog UNIŠTITI….

Tko ima informacije u rukama, Odluke Uprava, izvješća Vlade , prije drugih , a tu se misli i na
tržište kapitala- taj ima i novac u rukama.

Obitelj Pavić – EPH….da ne nabrajamo dalje, jel tako Zadrani ?

Meni samo nije jasno – kako su se Mediji mogli uspješno prostituirati cijelo ovo vrijeme vladavine
HDZ-a……a sad im smeta svaka sitnica na SDP-u ….nije li očita opredjeljenost i pretjerana
kritičnost u rukama urednika ….?! Ja, nikad ne bih nekome krojila političku sudbinu na takvim
glupostima , a zatvarala oči – na desetljeće PLJAČKE o kojoj nikad nitko nije vjerno izvještavao- osim
ako su billi pozvani u sudnice , kao sada trenutno……………….!

Pljujem na takvo kukavičko istraživačko novinarstvo,i junaštvo ? – pred ljudima koji su čista obraza i srca došli spašavati opljačkanu državu ……………..!

Kod vraga ste to smjestili -Holy ?????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Svi su oni Ivo Sanader!

Mi se čudili vijesti o Sanaderovom i Pavićevom ljetovanju na prijateljevoj jahti?Kad ono,to je njihova privatna stvar i što se to ikoga ne tiče.Doduše,nakon ljetovanja ovog dvojca predana je Slobodna Dalmacija.Što nas čeka sa Tedeskijem,vidjet ćemo.
Moller,sjajno.

U buduće dragi dužnosnici, prije prihvaćanja odgovorne funkcije, na stol podastrijeti ne samo popis imovine svoj, ženin i bliže rodbine, već bome i popis prijatelja, i to ne bilo kako sastavljen već oni s najdubljim džepom, koji vam mogu ponuditi ručak skuplji od 500 kuna, na vrh pa sedom do onih kojima će te vi ponuditi ručak i spavanje dakako. Takav popis pridonio bi potpunom nestanku “sukoba interesa” u ovoj zemlji….tako da nikome više ne bi palo na pamet ni u gospodarstvu da sam sa sobom sklapa ugovor o darovanju, besplatnom najmu i sličnim “raspolaganjima” ….glisera, auta, kuća ili cijelog pogona, skupa s radnicima.

ućinjeno ima svoju tezinu negativnu i nespoivost sa funkciom koju obnasa koja dokida svaku privatnost izvan naj uze obitelji
dokida slobodu kretanja u smislu sto koga briga itd. on je sticena osoba samo iz jednog razloga a to je što je predsjednik vlade RH i sticeci predsjednika vlade drzava stiti instituciju predsjednika RH u svakom obliku i mislu itd.
dobro to pokazuje karakter nesnalazenje neznanje nezrelost nedosljednost osobe koja se usudi prihvatiti funkcije predsjednika vlade RH
/sjetimo se istih ili slicnih nesnalazenja i pogresnih predrasuda predsjednika Josipovica po preuzimanju vlasti sa sluzbom za obezbjeđenje kad je valjda mislio da on određuje kako i ko c e to raditi brzo se utisalo i gurnulo pod tepih ali ostalo je pitanje koga mi dovodimo na takve najodgovornije funkcije u drzavi i da su isti totalno nepripremljeni i nesvjesni obveza i duznosti da imaju krivu percepciju svoje uloge i obveze poistovjecuju sa osobnim probitkom i dobitkom pogledajmo sve predsjednike od prvog do posljednjeg od ankice i kceri sinova unuka do posljednjeg koji kaze sto koga briga gdje on spava i skime se druzi i sto snjim radi u vrijeme dok je predsjednik vlade RH sto znaci radno vrijeme 24 sata pune cetiri godine i po silasku s duznosti vrijeme zakonom određeno kad je nadziran i sticen/
najveca zamjerka uz mnoge u nizu je njegova reakcija i razna obrazloženja koja su izasla u javnost a u suprotnosti su sa pravilima obnasanja pozicije a samim tim i interesima RH
problem je u tome sto je iskljucio mogucnost da je napravio pogresku da nije zbog nedostatka politickog i inog promisljanja potaknutog osobnim egom dao si prveliko pravo odlucivanja sto je uredu sto nije sto smije sto nesmije sto je korisno sto stetno za drzavu i drustvo
stoga potaknut takvim stavom i ponasanjem predsjednika vlade pitam dali je istina da je na sumit NATO vodio svog starijeg sina u sluzbenoj posjeti istoj institucije
ako jeste dali i to smatra svojom osobnom privatnom stvari /tu me u odgovoru ne interesira ko je platio troskove puta boravka za dijete njegovog obezbjeđenja na koje ima pravo kao clan obitelji sticene osobe predjednika vlade RH/
Hocu reci da gopodin Milanovic ako zeli biti drugaciji a ne jedan u nizu mora dobro razluciti Milanovica građanina sa zanimanjem politicara i Milanovica predsjednika vlade RH instituciom DRH i njenih građana jer prestavlja njihov interes volju i zelje i stoga ko nije spreman biti sluga pokorni tim ciljevima netreba se ni primti tog posla ili pozicije
stoga gospodine Milanovicu ovim postupkom i djelom a pogotovo tumacenjima i orazlozenjima ste u mojoj osobnoj percepciji ove vlasti napravili ogromnu stetu i poljuljali povjerenje da mozete biti drugaciji i bolji od onih od koji te trazili da Vam predaju vlast u ime istih pogresnih percepcija o svojoj ulozi i poziciji u obnasanju iste vlsti
upamti te da vasi suradnici i svi nizi uposlenici kao i cijela drzavna uprava gledaju vas i prema vasim kriterijima ponasanja određuju svoje ponasanje vaši neistomisljenici dobijaju argumente za dokazivanje Vase nekopetentnosti sto sve skupa nemoze biti u intersu RH i njenih građana
stoga zivi zdravi i posteni bili

New Report

Close