U Blatu kraj Zagreba niknut će hrvatska ‘Silicijska dolina’?

Naslovnica Forum Komentari članaka U Blatu kraj Zagreba niknut će hrvatska ‘Silicijska dolina’?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovaj gospodin ožanić je pravi lik, svaka mu čast.

naslušali smo se svakojakih provala zadnjih 20-ak godina…al živi vili pa vidjeli

…predviđeno da se na površini većoj od 200 tisuća četvornih metara u Tehnopolisu Zagreb smjeste brojne tvrtke koje će, kako je kazao, proizvoditi na tisuće konkurentnih proizvoda, što sada nemamo…

Odgovore da dva osnovna pitanja “tko će i što će proizvoditi” još uvijek nemaju ali valjda neće biti problem naći proizvod koji će biti globalno konkurentan, najveći problem je izgraditi hangare.

Također mislim da su ljudi koji imaju 70-80 godina najprimjereniji da vode “high tech” investicije, oni su najbolje što mi hrvati imamo, dok mladi i obrazovani ljudi volontiraju za 1600 kn.

Samo neka se maknu razni kvazi/tehno/projekt menađerčići i da se specijalisti počnu plaćati u rang najboljih menađera i bude bilo pomaka na bolje odmah!

O.K. ali mi i dalje nemamo sveučilišnu bolnicu!

Hrvatski ekonomski preporod - reforma.forumhr.com, xreforma.wordpress.com

Po mogućnosti da navedeni gospodin bude izvođač radova 100% financiranje banke

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Ne znam koliko je novinar koji je napisao ovaj bombastican naslov upoznat sa naseljem Blato, ali napomenuo bih da je naselje Blato u Zagrebu. Ako je mislio kraj, kao južni kraj Zagreba onda ok.. Što se sveučilišne bolnice tiče, nazalost nema te snage koja bi je obnovila i završila do kraja, a jedino za to za što je i namjenjena može odlično služiti. Ako uzmemo u obzir da se taj dio grada planira uvelike proširiti u skorije vrijeme,a i sada je poprilično napučen, zamislite jadne unesrećene ljude kako ih voze vozilom hitne pomoći sa tog kraja grada u recimo 15:30 u traumatološku ili KBC Rebro. Bog im pomogao…

Zbilja sam sretan što imamo iznimno dobru politiku razvoja, kako Zagreba tako i cijele nam Hrvatske.

LP

Ako može jednom onda može i dvaput!

Ožanić je dokazani inženjer i voditelj projekata..Na Voltinom naselju već rydi solidan broj firmi bez ikakve pomoći koje čak i izvoze…Ne radi te im uslugu stavljajući im zvučna imena….sumnju baca ime MIre lace…ovaj sastav ZG Holdinga njeguje jednu sasvim drugu verziju poduzetništva

niš ne brinite profesore, čim nešto nikne, već će naši političari naći neki način da to sasijeku u korijenu ili primjene totalni herbicid,

kada samo vidimo naziv "sveučilišna bolnica u osnivanju u likvidaciji " jasno je čega se treba plašiti i u ovom projektu,

ako tome dodamo i "stevinu banju" u osnivanju i vjerojatno uskoro u likvidaciji gdje voditeljica ima 20 000 kn, onda je teško očekivati da se u Blatu sa ovakvim strukturama pojavi nešto novo osim blata

New Report

Close