Što konkretno Todorić ima kao fizička osoba?

Naslovnica Forum Komentari članaka Što konkretno Todorić ima kao fizička osoba?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Čačić bi trebao od svih svojih projekata predvidjeti jedan ” kružni tok” za Todorića i Poreznu upravu

ovaj članak a i ako je htv ovako interpretirao priču, je zaista nižerazredna liga svega. pa kako ljude nije sram sto ne razmisljaju glavom. pa zaboga, tko je vlasnik agrokora? sto posjeduje kao fizicka osoba? pa posjeduje agrokor.

Kad će Porezna pozvati Čačića na razgovor, obzirom da je on u Mađarskoj izjavio da ima plaću 5000 kuna, što mu je svakako premalo da bi opravdao imovinu. To mu nije bilo odtsa ni za burek a kamoli život na visokoj nozi kakvim živi.
Kad već tvrde da su pred zakonom svi isti?

@cone

…a da ti malo pogledaš sudski registar…pobrkao si lončiće…

…jedno je vlasništvo,a drugo je posjed…a treće je udjel u tvtki…to se ne smije brkati… [wink]

Kada se korisit jahta u privatne svrhe onda se plati račun za načinjene troškovo i zaradu. Kada se kupuje dvorac kupuje se vlastitim novcem i živi u njemu. Kada se kupuje jahta, a osnovna djelatnost firme nije jedrenje onda samo još treba provjeriti da li je kupovina jahte ekonomski opravdana i da li nosi zaradu. Ukoliko to nije slučaj onda se radi o osobnoj potrošnji i jahta bi u tom slučaju trebala biti kupljena privatnim novcem?

…vidim a i često čujem kako ljudi poistovjećuju ono što posjeduju kao fizičke osobe ( npr.stan,auto ) sa svojim udjelima u tvrtki…( pa se npr.misli da su oni i vlasnici strojeva koja su npr.osnovna sredstva tvrtke )

…to nije isto…ti strojevi su vlasništvo tvrtke,a pojedinac je vlasnik udjela na osnovu kojih dobiva eventualnu dobit…( i onda tu dobit nakon oporezivanja može izvuć legalno iz tvtke i kupit sebi npr dvorac i onda je vlasnik tog dvorca kao fizička osoba…)

Pozivajući se na neslužbene izvore HTV je objavio kako iz koncerna tvrde da Ivica Todorić plaća svako korištenje te imovine zajedno s porezom te da svu tu dokumentaciju ima i Porezna uprava.
Mislim da je onda sve lako zbrojiti i ako tata Ivica ima dovoljne prihode da poplaća sve te najmove NEMA PROBLEMA, jedino se ipak bojim da u poreznoj neznaju zbrajat ! ! !
1. Najam jahte od 7000 – 25000 EUR/tjedno
2. Najam lovišta od 5000 – 10000 EUR ( plus premija za ubijenu životinju – jelen cca 2000 EUR )
3. Najam vozila, terenaca i helikoptera cca 10000 EUR
4. Najam posluge, dostava hrane, razni dječji rođendani u vili – 10000 EUR

Mislim da je dosta jer sigurno nema plaću 40.000 EUR/mjesečno !
Baš me zanima tko smije i zna računat u poreznoj ? ? ?

…avaj,nije ni čudo da se ovakvi gafovi dešavaju kad kod nas vlada opće neznanje…

…ako je jahta u vlasništvu tvrtke i ako ju sada vlasnik koristi u privatne svrhe,on će platiti tvrtki najam u istom iznosu i sa svim dadžbinama …

…isto je sa lovištima i ne znam čime…

…pretpostavljam da ne jahtira svaki dan i da ne lovi medvjeda svaki tjedan…

…od kud će to platiti ( ljudi moji od plaće i od dividendi…pa zadržane dobiti od 2011 godine ima više od milijardu kuna!!!!! )

…ako njegova firma bolje radi bit će viša dividenda i moći će više trošit na sebe ili reinvestirati u tvrtku…

treba samo otkriti kako je "zarađen" prvi milion , a onda ide sve lako

pavao! pitaj one u poreznoj kolika je bruto plaća ante vlahovića iz adrisa. šest cifara , a ti pogodi prvi broj koji je prost broj , a nije 1 i nije 3 i nije 7.ivica ima veću.

i koliki je udjel iveka u agrokoru?

…evo prepisah…" Todorić je podsjećamo vlasnik 91,7 posto dionica Agrokora…"

…al,to jelte nikaj ne znači ako mu firmica ne bu dobro poslovala…ako nema dobiti,nema dividende,nema visokih osobnih prihoda…

…a i teta iz Porezne se bude pitala kako će si plaću isplatiti… [lol]

Eto već smo nešto saznali mi a i porezna !
I ako je tu sve OK nema potrebe za lječenje naših frustracija zbog pada CROBEX, FOREX i itd pokazatelja gubitaka malog investitora. Nitko nam nije kriv za MARGIN kredite i ostale BALONE koje smo napuhivali.
A za sve ostale AKO je jahta . . . , AKO je platio PDV, pa AKO je platio korištenje lovišta , ili AKO je uopće išta platio me stvarno BOLI . . . jer imam pametnija posla kako da i ja uđem u neku kombinaciju, mrežu, sektu, udrugu ili bar slobodne zidare ili kak se već zovu da izbjegnem ovaj potop u sljepom crijevu svijeta kojeg mi zovemo Hrvatska.
I imam prijedlog ajmo konačno bit POZITIVNI, ISKRENI, ODGOVORNI, PROFI igrači pa nam možda netko na svijetu povjeruje i dođe uložit JEDAN EURO ! ! !


Pozivajući se na neslužbene izvore HTV je objavio kako iz koncerna tvrde da Ivica Todorić plaća svako korištenje te imovine zajedno s porezom te da svu tu dokumentaciju ima i Porezna uprava.
Mislim da je onda sve lako zbrojiti i ako tata Ivica ima dovoljne prihode da poplaća sve te najmove NEMA PROBLEMA, jedino se ipak bojim da u poreznoj neznaju zbrajat ! ! !
1. Najam jahte od 7000 – 25000 EUR/tjedno
2. Najam lovišta od 5000 – 10000 EUR ( plus premija za ubijenu životinju – jelen cca 2000 EUR )
3. Najam vozila, terenaca i helikoptera cca 10000 EUR
4. Najam posluge, dostava hrane, razni dječji rođendani u vili – 10000 EUR

Mislim da je dosta jer sigurno nema plaću 40.000 EUR/mjesečno !
Baš me zanima tko smije i zna računat u poreznoj ? ? ?

vezano za br. 3 – pogledati Lovačke vijesnike i druge časopise vezane za lov, kada popis trofeja ovoga gospodina usporedite sa pričom ovoga gospodina kako on radi 24 sata, pitate se da li taj uopće radi ili samo lovi ? da li drugi pucaju u njegovo ime ? je li baš toliko precizan ili mu vežu ? ponekad doduše dozvoli i nekome od sinova i ministara da malo zaprljaju puške,

i što se tiče premije za jelena od 2000 €, toliko morate platiti za jelena koji već sam tetura i ruši se po šumi, a kod bon-don Jovice takvih vjerujte nema,

puno se toga kod njega ne slaže u njegovim izjavama, nadam se da ne misli da su svi glupi ako on ima najviše kredita u Hrvatskoj

New Report

Close