CRLL (Croatia Lloyd d.d. za osiguranje)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska CRLL (Croatia Lloyd d.d. za osiguranje)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Croatia Lloyd. Tvrtka se bavi reosiguranjem. Stabilni i kontinuirani prihodi. Kakva je perspektiva? Ne mogu pronaći nikakvih podataka o ovoj tvrtci

Hell is Empty and all the Devils are Here


Croatia Lloyd. Tvrtka se bavi reosiguranjem. Stabilni i kontinuirani prihodi. Kakva je perspektiva? Ne mogu pronaći nikakvih podataka o ovoj tvrtci

Sta ce ti podaci kad ne mozes doci do dionica…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Nakon prekjučerašnje trgovine(2 dionice!?) i rasta cijene od 130 % polako se omjer ponude i potražnje približava kod ove dionice, možda bi se uskoro moglo i intenzivnije trgovati ovom dioncom


Croatia Lloyd. Tvrtka se bavi reosiguranjem. Stabilni i kontinuirani prihodi. Kakva je perspektiva? Ne mogu pronaći nikakvih podataka o ovoj tvrtci

http://www.croatialloyd.hr/bilanca.htm

vrhunska dionica, ali neće se s njome trgovati tako brzo kako bi neki priželjkivali, jer oni koji je imaju u velikom broju nisu je kupili da zarade na kapitalnoj dobiti.

Polako se ipak počinje trgovati ovom dionicom nakon 6 godina zatišja.

5 najboljih ponuda
Cijena Količina

3500,11 50
3500,10 10
2750,00 4
2100,00 18
1959,01 10

5499,99 3
5500,00 4
6000,00 10
6900,00 10
7000,00 18

Zna li netko BV, P/E…?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Današnji promet od 339.449kn mogao bi biti naznaka da je dionica došla u fokus dioničara. Trenutno kupnja znatno nadmašuje prodaju, tako da bi cijena i sutra mogla nastaviti brzim tempom.

Ovaj tjedan će jako puno pokazati o ovoj dionici.

Tako se i meni čini. Molim bilo koga tko ima informaciju o BV ove firme neka je podijeli s nama. Koliko realno vrijedi ova dionica? Imam neki gadan osjećaj da će preko 13000 KN, a pratim je od 1500[smiley10]

Hell is Empty and all the Devils are Here

BV je 1604,00 Kn. Po jučerašnjoj cijeni od 7.600,00 P/BV = 4,73, P/E = 29,7, trž.kapitalizacija 1,1 mlrd kuna. Više nije isplativa za kupnju.

Po meni za prošlu godinu…
Bv cca 1600 KN, nominala 800KN….sada smo na 5Bv, Croatia osiguranje je na 10 Bv ako možemo to uopće komparirati


Imam neki gadan osjećaj da će preko 13000 KN, a pratim je od 1500[smiley10]

Ovo si napisao ko da je malte ne pratis vec posljednje tri godine… pa zar ne vidis da je kupnja polako skratila jaz izmedju 2000 i 7000 sa sitnim prometima vjerojatno izmedju sebe?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

povlačeći paralelu između npr. croatia-osiguranja i croatia-Loyda i s obzirom na mali broj dostupnih dionica Loyd-a koji daje i solidnu dividendu mislim da bi Loyd mogao preko 10 000kn -samo da se još eventualno protrguje 20-tak komada od nesigurnih koji su jučer kupili-ako žele prodati naravno


povlačeći paralelu između npr. croatia-osiguranja i croatia-Loyda i s obzirom na mali broj dostupnih dionica Loyd-a koji daje i solidnu dividendu mislim da bi Loyd mogao preko 10 000kn -samo da se još eventualno protrguje 20-tak komada od nesigurnih koji su jučer kupili-ako žele prodati naravno

Mislim da ta tvoja paralela baš i nije paralela, i ne može se
i ne smije uspoređivati sa CROS-R-A.[smiley1]

And God says let there be light and be light, and it was good...


povlačeći paralelu između npr. croatia-osiguranja i croatia-Loyda i s obzirom na mali broj dostupnih dionica Loyd-a koji daje i solidnu dividendu mislim da bi Loyd mogao preko 10 000kn -samo da se još eventualno protrguje 20-tak komada od nesigurnih koji su jučer kupili-ako žele prodati naravno

o kolikoj se dividendi radi? nisam bas uspio naci podatke

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close