ABACUS BROKERI

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ABACUS BROKERI

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svima koji nemaju mostiće i ATM-ove – koji će zapravo uskoro “izumrijeti” nakon sjedinjavanja burzi…., toplo preporučam ovu stranicu:

http://www.abacus-brokeri.hr/?section=onama

Tu se možete besplatno registrirati – i onda imate pregršt također besplatnih alata – od fundamentalnih i tehničkih analiza, grafova, izračuna.. – pa sve do praćenja VSE i ZSE gotovo online – (sa 15 min. zakašnjenja) – no što je meni najmilije – jednom ti se otvori stranica sa npr. VSE i pratiš kako se pred tobom mijenja – svaka projmena stanja (trgovanje) evidentira promjenom boje… i vrlo su ažurni…
Recimo danas sam gledao DDJH dionicu i ona se gotovo svake minute mijenjala na Abacusu – protrgovalo se gotovo preko 1000 komada, a na poslovnom se nije micala sa 272 komada…. (nema ljutite)…, no istina je…
Nije da ih reklamiram – no stanica je pravi kolačić za one koji nemaju online pregled trgovine…

Monitor za VSE je ažuran, ali za ZSE je sporiji od onog na Poslovnom.
Možda Poslovni ima kašnjenje manje od 15 minuta za podatke sa ZSE?

Inače, sve pohvale Abacus brokerima, izuzetno korisne stranice.

A dijele i nagrade [smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


A dijele i nagrade [smiley11]

I ti si dobio mail?

Mislim da fundamentalna analiza nije besplatna na abacusu. Samo tehnicka…
Za fundamentalnu treba biti korisnik abac@trade usluge.

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

Naravno napraviš siću od 500.000 kn prometa i dobivaš mostić bespatno….[smiley9]

Hmm…, ja se ulogiram i imam i fundamentalnu besplatno….


Mislim da fundamentalna analiza nije besplatna na abacusu. Samo tehnicka…

Krivo misliš.[smiley2]

Kad smo vec kod abacusa trenutacno imaju akciju u kojoj dijele besplatne pakete Mostich Start i Pro.


Mislim da fundamentalna analiza nije besplatna na abacusu. Samo tehnicka… Za fundamentalnu treba biti korisnik abac@trade usluge.

ne…samo trebas biti registrirani korisnik 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Kad smo vec kod abacusa trenutacno imaju akciju u kojoj dijele besplatne pakete Mostich Start i Pro.

Mostich start ne sluzi nicemu jer nema 5 najboljih ponuda.

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


Dejavue: ” A dijele i nagrade [smiley11] ” I ti si dobio mail?

Aha! koje si mjesto 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ali, npr., KOEI zaostaje na abacusu već preko 6 minuta za poslovnim.

Čista savjest često se zamjenjuje s kratkim pamćenjem.

tik-tak:

Kad smo vec kod abacusa trenutacno imaju akciju u kojoj dijele besplatne pakete Mostich Start i Pro.

Mostich start ne sluzi nicemu jer nema 5 najboljih ponuda.


Slažem se.
Da uvedu nešto kao Web mostich kod 1. gen. ja bi sigurno postao njihov korisnik.

ivanr:

Dejavue: ” A dijele i nagrade [smiley11] ” I ti si dobio mail?

Aha! koje si mjesto 😉


Eh, bi li još da napišem ime i prezime?[smiley2]
Među prvih 10 sam.

New Report

Close