Psovke i erotika: Provjerili smo kako Hrvati reagiraju na nove reklame

Naslovnica Forum Komentari članaka Psovke i erotika: Provjerili smo kako Hrvati reagiraju na nove reklame

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Meni se ova reklama ne sviđa, iako je Leona prekrasna u svakom izdanju…
Prvo, to je kopija scene , koju je izmislio netko drugi, a ne marketing iz naše zemlje.
Drugo, reklama nije rekla osnovnu namjeru- a to je poistovjećivanje sa likom kupca koji sam diktira uvjete..
S ovim likom kupca, teško da bi se mogli prosječni građani poistovjetiti i razabrati poruku , takodjer ciljana grupa
u plasmanima kredita – nisu takve – figure, ove figure, ne trebaju kredite- njih plaćaju za uslugu…već grupe
građana kojima reklamirani iznos- spašava glavu.
Svaka reklamna asocijacija na prostituciju za novac – meni je osobno- neprimjerena na televiziji…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Na prvoj slici ima grbave noge a i kao da joj se koža talasa.
Niš od kredita.

Siljenje Gregora je paranje sivih stanica. Ne znam kako se to može nekome svidjeti…

Ajme, koja nebuloza ovo s nogama!

meni se ne svidja. imam osjecaj da je to sve silovanje neke kvazilezernosti, neke umjetne spontanosti… kod mene stvaraju upravo suprotan ucinak takve reklame…

potpisujem sto @miami kaze: “Svaka reklamna asocijacija na prostituciju za novac – meni je osobno- neprimjerena na televiziji…”

i ja mislim da je miami rekla sve što se ima za reći. evo recimo meni je erste oduvijek bila banka s odličnim imidžom ali pogotovo poslije ove zadnje reklame to se promijenilo za 180 stupnjeva. pa kako bih mogao povjeriti svoj novac nekoj upravi koja je to odobrila, ljudima kojima to nije stupidno?

Zaglupljeno gledateljstvo traži i zaglupljene reklame. Međutim, u Hrvatskoj za takav program morate platiti i pretplatu, što je u svjetskim okvirima ipak rijetko zabilježena količina gluposti.

Ova scena iz “Sirovih strasti” u svrhu reklame je totalno promašena. Nema ni potrebe naglasiti da je neoriginalno, neinovativno i prilično glupo. Čista jedinica. Domaće reklame mi se iz više razloga ne dopadaju. Kao prvo, vrte se stalno iste reklame istih otprilike 10 – 15 tvrtki. Reklame su glupe ne samo što se tiče sadržaja, gdje spot često nema puno s ponudom/proizvodom, najviše smeta hiperaktivna prezentacija istih, puna histerije koju prenosi glas koji je podložen reklami. U usporedbi sa stranim reklamama ostaje jedino konstatacija: jako loše!

Vidio sam i gore noge , a bio sam već i između boljih nogu .
Ne da se hvalim

.

Vidio sam i gore noge , a bio sam već i između boljih nogu .
Ne da se hvalim


…hvališ se ti hvališ… [lol] [lol] [lol]

Vidio sam i gore noge , a bio sam već i između boljih nogu .
Ne da se hvalim


znači bio si u procijepu
nije tebi lako

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Vidio sam i gore noge , a bio sam već i između boljih nogu .
Ne da se hvalim


znači bio si u procijepu
nije tebi lako
[/quote]
…eto,vidite na što nas navode ovakove reklame… [rolleyes] [cool]




Vidio sam i gore noge , a bio sam već i između boljih nogu .
Ne da se hvalim

znači bio si u procijepu
nije tebi lako
[/quote]
…eto,vidite na što nas navode ovakove reklame… [rolleyes] [cool]
[/quote]

Pardon
Krivo sam se odrazio :

Vidio sa ja i bolje noge , a bio sam i među gorim nogama .
[tongue] [tongue] [tongue]

.

New Report

Close