Cammeo odgovara Oryxu: Mi smo se izborili za rušenje monopola u Zagrebu

Naslovnica Forum Komentari članaka Cammeo odgovara Oryxu: Mi smo se izborili za rušenje monopola u Zagrebu

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

u pravu su..od polovnih Octavia nema potrebe za luksuznim Passatima i audijima,dobili su ih u tržišnom natjecanju no jedna stvar koja im je valjda dopuštena iako meni potpuno nelogična i opasna je da njihovi vozači taksiraju 12 sati!! kako je to moguće i dozvoljeno

Cammeo ih je razbio na trzistu i ima puno pravo slaviti jer se konkurent povlaci. A Oryx je zivio u oblacima i usao na trziste bez ozbiljne analize. Bavi se Oryx i rent a carom, kad im malo analiziramo taj ‘sektor’ onda vidimo da rentaju auto srednje klase za 1000 kuna dnevno, dok konkurencija renta auto iste klase za 450 kuna (konkurent 1) i 390 kuna (konkurent 2). Tako da ce im i taj business rent a cara propasti. Sve zato jer su zanemarili OSNOVE. A OSNOVE SU: MORAS BITI KONKURENTAN. Ako nisi KONKURENTAN – PROPASTI CES. I to im se i dogodilo. A ovo sto krive konkurenciju za svoj neuspjeh je samo dokaz njihove nespremnosti i nezrelosti i nonsalantnog odnosa prema poslu.

Cameo ih nije razbio nego ih je razbila kriminalna gradska vlast SDP-a koja je cameu dala dopuštenje za rad. Oni rade sa 50% više auta nego licenci, da su im vozači neškolovani, da tjeraju ljude da 12 sati provedu u prometu ako nisu dosta zaradili za 8 itd itd
Postoje stotine kaznenih prijava ali gle čuda ništa se ne dešava.

Dobar dan tržišnom natjecanju!

New Report

Close