VIDEO: Pogledajte apel za spas HTV-a

Naslovnica Forum Komentari članaka VIDEO: Pogledajte apel za spas HTV-a

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Želim ovakvu televiziju “bez žutila, pritisaka, privatnih interesa, predrasuda, utjecaja politike i upletanja političara….nezavisnu, istinitu, pravednu, vjerodostojnu i profesionalnu, ne samo zabavnu veći poučnu, s tim da ne mislim pri tome na školski program za djecu, koji je izvrstan, mislim na poučni program za građane, posebno za radnike u kojem bi ih se učilo kako prepoznati simptome “neisplate plaće” ili 2neuplate doprinosa u dužem vremenskom periodu”, što to znači danas a kakve su posljedice za 50 godina, kako se pregovara, što je ugovor radni, poslovni ili bilo koji drugi, koje vrste rada postoje u državnim i javnim ustanovama, kojih vrsata nema i zašto. Uglavnom pouka koja se ne bi zasnivala na dnevnim vjestima “gdje danas gladuju” već na obuci svih građana kako bi se osposobili da svoja prava ostvaruju normalnim putem kao i u drugim zemljama a ne “štrajkovima glađu” u vrijeme kojih su oni samo vijest, koja se dobro “nosi” neko vrijme, a njihova prava i dalje ostaju neispunjena i ubrzo padnu u zaborav i anonimnost. uostalom zasjeni ih nova skupina “gladnih” i ja se pitam do kada samo taj način.

New Report

Close