HCRC (Hoteli Croatia d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HCRC (Hoteli Croatia d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jos jedan biser …

Cijena / Knjigovodstvena vrijednost (zadnji kv.) – P/BV 1,12
Knjigovodstvena vrijednost (zadnji kv.) – BVPS 251,06
P/E 14,06

Povrat na kapital (za 12 mj.) – ROE 5,48
Povrat na imovinu (za 12 mj.) – ROA 4,51
Neto dobit 21.101

Stanje prema financijskom izvješću za 2006-09
10 najvećih dioničara
1 PLAVA LAGUNA d.d. POREČ 1367176 92,28%
2 HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 53535 3,61%
3 SON-UGO-COR d.d. 13601 0,92%
4 PBZ d.d. ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA 7265 0,49%
5 ĐURO VRAGOLOV 3733 0,25%
6 HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU INA d.d. 2253 0,15%
7 PBZ d.d. ILIRIKA JUGOIST.EUROPA BALANCED 2000 0,13%
8 BAHOVEC SREĆKO 885 0,05%
9 PLATAN d.o.o. 486 0,03%
10 RADAK-DETONI XENIA 323 0,02%
Vlastite dionice u temeljnom kapitalu 0 0,00%

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira HCRC-R-A
Stanje na dan: 19.01.2007

Naziv vlasnika računa Mjesto
PLAVA LAGUNA D.D. POREČ POREČ, HRVATSKA
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
SON-UGO-COR D.D. VINKOVCI, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA ZAGREB, HRVATSKA
VRAGOLOV ĐURO CAVTAT, HRVATSKA
Zastupnički račun, zastupana osoba:
INA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D./ILIRIKA JUGOISTOČNA EUROPA BALANCED ZAGREB, HRVATSKA
BAHOVEC SREČKO ZAGLAV (HVAR), HRVATSKA
POTO BRANKO ZAGREB, HRVATSKA
RADAK-DETONI XENIA ZAGREB, HRVATSKA

Usao Poto Branko

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Netko se počelo događati s ovom dionicom,pojačala se kupnja,cijena je mrvicu narasla,inače hoteli Croatia jako dobro posluju,imaju najjači kongresni centar,u večinskom vlasništvu Plave lagune

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

to si se ti nakrcavao ovih dana dejavue, pa sada malo reklamiraš?? [smiley1]

p.s. dionica je ok

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....

Zamijenio si me ,nisam još kupovao,ali razmišljm o kupnji,nije prodaja nešto jaka,valjda se čeka veča cijena.

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

nisam mislio na tebe već na kolegu dejavue

Never argue with an idiot, he'll take you down to his level and beat you with experience.....

Netko je počeo lipariti

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Hoteli Croatia predlaže dividendu od 12,34 kune

ZAGREB, 4. srpnja 2008. (Hina) – Tvrtka Hoteli Croatia planira na Glavnoj skupštini dioničara, najavljenoj za 11. kolovoza, donijeti odluku o isplati dividende u iznosi od 12,34 kune po redovnoj i 13,34 kune po povlaštenoj dionici, navodi se u pozivu za Skupštinu objavljenom u Narodnim novinama.

Ta tvrtka iz Cavtata lani je ostvarila dobit u iznosu od 28,36 milijuna kuna, a Uprava i Nadzorni odbor predlažu da se 9,67 milijuna kuna rasporedi u zadržanu dobit, a ostatak isplati kao dividenda.

Dividenda će se isplatiti u roku od 30 dana od donošenja odluke, stoji u pozivu.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Taj je iznos već godinama isti… Ima li HCRC još tko ovdje osim mene?

All shipping lanes lead to China.

svi govore o dubrovačkom turizmu, a zaborave hotele croatia. lukšićvi jadransi luksuzni preuzimasju hcrc. cijena prava sitnica – 247 kn po dionici.
i izvješće za 2013 je tu – rast prihoda i dobiti u 2 drugom kvartalu, te osjetno smanjenje gubitka ukupno za prva dva kvartala.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

dioničari hcrc prestaju biti dioničari hcrca i postaju pro rata dioničari jadranski luksuzni hoteli d.d. neloša firma.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

U sezoni puni, najbolji po sobi uberu 50.000 eura prihoda godišnje

ovo se tiče durovnika i našeg 5 zvjezdica hotela

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

dobre vijesti iz pbz investora. od 15 09 provodit će i transakcije mimo burze, cijena kao tel zadavanje. dakle, nevezano uz mozerbitno izlistavanjer jad luksuznih hotela dd, trgovina ovom dionicom će i dalje biti moguća. ne prodavajte ako ste mislili po 140 ono što lukšići su spremni platiti 250.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://www.jutarnji.hr/jutarnji-otkriva-plan-ulaganja-u-elitni-turizam-u-ova-cetiri-hotela-vlasnici-ce-uloziti-60-milijuna-eura/1124033/

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

New Report

Close