Vedrana Rudan nakon ‘Pulsa Hrvatske’: Puls je skočio i Biliću i Marušiću

Naslovnica Forum Komentari članaka Vedrana Rudan nakon ‘Pulsa Hrvatske’: Puls je skočio i Biliću i Marušiću

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

…gledala sam jučer tu emisiju,i moram priznati da sam bila u dvojbi…zapanjili su me eksplicitni i vulgarni izrazi Vedrane Rudan u toj emisiji,nije da ih ne mogu podnesti,ali da li baš u to vrijeme,kad to gledaju i djeca?

…da je moje dijete upotrijebilo koji od tih izraza dobilo bi opomenu i kaznu…

…s druge strane sam si pomislila,možda tako i treba,jer možda nam i jest tako jer se skrivamo iza te navodne finoće…

BAKICAAA , pa ne gledaju takve emisije djeca ?

Takve emisije gledaju samo bolesna djeca .

Da Rudanica nije koristila vulgarne izraze nebi nitko znao o čemu je bila emisija .

.

sramotno je da su Rudanicu uopće pozvali u emisiju,ona je pokušala ravnopravno raspravljat sa doktorima znanosti hehehe,gđa je više za neko polupijano društvo,tu bi bila glavna

Nit sam je slušao niti želim ali dama dobro zna koga smije a koga ne vrijeđati. Kad je jedan put izvrijeđala strane vlasnike jedne naše tv inače druge nacionalnosti onda je odmah dobila vritnjak i više se ne šali na njihov račun. Hrvate očito može u zdrav mozak svugdje gdje se pojavi

vr ponaša se onako kako joj dozvoljava njezina intelektualna razina. govori i ponaša se kao uličarka. fizički neprivlačna i seksualno frustrirana njeno prostačenje dođe joj kao nadomjestak. moja bi joj preporuka bila da ode na psihoterapiju.

tu je samo jedan mali problem,televiziju mi plaćamo i još moram trpit tu prostakušu
još kad je zazivala Denisa Latina….
uglavnom,najmanje prostora u medijima imaju osobe koje imaju nešto smisleno za izjavit,vjerovatno po onoj,šta gluplji seljak to bolji krumpir

…reći voditelju…"što ste tako nadrkani i napaljeni…" i "nikad se ne nasmijete…" vjerovatno Biliću ne kaže ni njegova žena i to ako su u svađi…

…ako sam cijelo vrijeme u strahu da Vedranici,ne izlete kakvi eksplicitni izrazi,onda ona pokvari i ono što je pametno rekla…

…kao antipod Vedrani je bila ona sveučilišna profesorica,koja mi se učinila seriozna i pametna,ali eto svi pričaju o Rudanici…

…e,sad kako ocijeniti ponašanje Rudanice,kao hrabrost,provokaciju ili apsolutnu vulgarnost?

puls Hrvatske ionako gledaju samo neupućeni mazohisti koji misle kako će tamo upiti neku višu istinu od popa Bilića i njegovih "dubokih" gostiju. Rječnik i ponašanje gđe Rudan u potpunosti su primjereni intelektualnoj razini te emisije.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ta je žena napravila karijeru od toga da svih napada i vrijeđa! Žalosno je što joj se uopće daje medijskog prostora i što je se naziva književnicom! Ona je zaista tek slučaj za psihijatriju- ili su to svi oni koji su joj omogućili da javno iznosi svoje nakaradne stavove iza kojih ne stoji nikakva mudrost- niti poruka! Bilić s druge strane voli izigravati velikog intelektualca- pa eto, recimo da su se zaslužili sresti u jednoj emisiji…. [undecid]

uvodni prilog je bio neuobičajen za puls koji je stvarno obično patetično dosadan,čak i prvih par rečenica Rudanice su potpalili atmosferu ali kad je nastavila…..

Ma daj ta rudanica nema veze s mozgom,sramota je da se takva osoba uopće pozove u emisiju.

bit će bolje................


…reći voditelju…"što ste tako nadrkani i napaljeni…" i "nikad se ne nasmijete…

Ajd da to kažu Željko Pervan, Drele ili Đuro Utješanović.

Ali Rudanica……

Ako je emisija bila komedija znači da je i cijela Hrvatska jedna komedija u kojoj žive samo komedijaši jer Vedrana Rudan je pričala o pravom stanju stvari u zemlji.
Vulgarnosti na javnoj televiziji nisu primjerene ali nažalost obzirom na obrazovnu strukturu hrvatskog stanovništva većina ih samo takav rječnik razumije.


Ako je emisija bila komedija znači da je i cijela Hrvatska jedna komedija u kojoj žive samo komedijaši jer Vedrana Rudan je pričala o pravom stanju stvari u zemlji.
Vulgarnosti na javnoj televiziji nisu primjerene ali nažalost obzirom na obrazovnu strukturu hrvatskog stanovništva većina ih samo takav rječnik razumije.

Ovo je tek strašno! Rudan govorila o pravom stanju stvari?! Njen rječnik je primjeren s obzirom na obrazovnu strukturu stanovništva?! Svašta…

New Report

Close