Skupa s Todorićem nadam se prodaji Vupika

Naslovnica Forum Komentari članaka Skupa s Todorićem nadam se prodaji Vupika

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

“…vjerujem da će Todoriću jači igrač ponuditi što ne može odbiti…”

Cime je inspirirana ova misao i tko bi taj jaci igrac mogao biti?

Zasto bi Todoric prodavao VUPIK i zasto bi netko drugi kupio VUPIK?


"…vjerujem da će Todoriću jači igrač ponuditi što ne može odbiti…"

Cime je inspirirana ova misao i tko bi taj jaci igrac mogao biti?

Zasto bi Todoric prodavao VUPIK i zasto bi netko drugi kupio VUPIK?

stvar okretanja pedala [cool]

www.knjigara.com

Poštovani!
Opaska!
Zasto ne vjerujete u zlato (znaci fizicko zlato, opipljivo) ?
Da ste ga kupovali na razinama od 300-400 dolara po unci bili bi 100% UVJERENI u njega.
Ima jedna druga teza svi vjeruju u Boga, a nitko ga nikad nije vidio niti opipao (kakva se tek tu lova stvara)

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy

Ovakvi članci , ne bi se smjeli objavljivati.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tema : što se babi htjelo,to se babi snjelo…

Glavni likovi:kelner bez krčme i račun bez krčmara…

Opis radnje:lijevo desno,nigdje moga stana…

Zaključak:Savjet ne tražim niti bih ga dao ( 4 puta )

Ovaj gospon “priča” kao pravi profesionalac!!!!!!
Zbog takvih ( kao i Todi ) i jesmo u banani!!!!!
Da sam toliko pametan i sposoban ( barem 10% ) kao ovo dvoje ne bih ni minute bio u ovoj napaćenoj i opljačkanoj zemlji!!!

Očito se gospodinu svidjelo kako poslije njegovih članaka dionica svaki put ide gore. Pisati iz broja u broj o jednoj te istoj dionici kako bi se bildala cijena i na taj način iskoristila novina u kojoj se piše je posao za HANF-u. Osim možda ako dionica nije čika Tozina pa svi skupa pušu u isti rog.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

da je ovo netko napisao na forumu, vjerovatno bi mu post bio izbrisan zbog neargumentiranog drukanja… alkad vi to radite onda se može.

idući tjedan će bit bolje...

da je ovo netko napisao na forumu, vjerovatno bi mu post bio izbrisan zbog neargumentiranog drukanja… alkad vi to radite onda se može.

idući tjedan će bit bolje...

nemoj ti njega čekati, on živi od poticaja i kapitalnih ulaganja, dobio je u 2010 g-258 mil.kn zaostataka od države za Vupik, koliko je tebi poslao ?


nemoj ti njega čekati, on živi od poticaja i kapitalnih ulaganja, dobio je u 2010 g-258 mil.kn zaostataka od države za Vupik, koliko je tebi poslao ?

bojim se da jaci igraci od mene njega cekaju…

www.knjigara.com

vipy, 27.02.2012. u 20:38
Vupik sam i kupio i dokupio – savjet ne tražim, niti bih ga dao – zato što se kolega Buffett i ja slažemo.

KOLEGA?!

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Ovaj je tekst izvan prostora i vremena , nečitko potpuno, kakav todorić, kakva prodaja Vupika, kakvi horizonti i buffeti, smješao kruškke i jabuke, za promejnu dajte malo pametnih analiza

Blablatrućfućfuruć.. Nesuvislo, kao i uvijek.. [yawn]

Bolje živjeti sto godina u bogatstvu nego sedam dana u siromaštvu!

New Report

Close