Vjesnik jučer ‘planuo’ na kioscima, građani mu žele pomoći?

Naslovnica Forum Komentari članaka Vjesnik jučer ‘planuo’ na kioscima, građani mu žele pomoći?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Meni se cine da su ga kupili iz znatizelje da vide sto pise u listu kojeg nikada ili godinama nisu citali. Za sebe mogu reci da ako bi ga kupio ,a necu to mi zvuci kao jedini logican razlog.
Osim toga nije mi jasno zasto netko misli da bi ljudi zeljeli imati politicki diktiranu novinu,dosta nam je sto imamo takvu televiziju (pozdrav Hloverki i Culjakici “ma gdje god bile”).

p.s. Hvala Bogu da netko ima muda sve hodajuce zombije poslati u grob gdje im je i mjesto jer je to jedini nacin da isplivaju mlade i brzorastuce tvrtke odnosno da ostane vise novca za potpomagati uspjesne,a ne neuspjesne!
p.s.s. Ako me pamcenje sluzi tijekom zadnje vladavine SDP-a se takodjer dogodio val stecaja,znam mozda da ekonomski ne potkovanom mozgu to izgleda kao losa situacija ali ljudi koji razumiju funkcioniranje realne ekonomije znaju da je to jedini nacin za napredak sve ostalo je bacanje novca u bunar (pozdrav svim sadasnjim i bivsim direktorima brodogradilista “ma gdje god bili”)

Što reći za novine koje “preživljavaju” zadnjih 20 godina? Nudi li itko kakav plan rasta? Tko je odgovoran što se sva imovina tih novina, nije stavila u funkciju financiranja opstanka tih novina do sada? Koliko dugo može opstati taj list ako zadnje tri godine, prije svakog izglasavanja budžeta za iduću godinu, vodi istu bitku, bitku “preživljavanja”?
List Polet je također bio “kulturno dobro” svog vremena a danas ga više nema. Da izlazi danas i objevljuje članke jednake prodornosti kao nekad, imao bi više čitatelja nego što ih ima Vjesnik danas.

nek stave horoskop, pol novina nek posvete belosvetskim i domacim fufama, trac rubliku, hrpu reklama i evo im odmah povecanje naklade. [lol]

Nije bolest sve što boli

New Report

Close