Koliki Vam je portfelj

Naslovnica Forum Razno Ostalo Koliki Vam je portfelj

obzirom da postoji tema o prinosima na burzi trebala bi postojati i tema o veličini portfelja.

nažalost ne postoji opcija za otvaranje aknkete pa ću navesti 7 kategorija u koje se možete javljati

1) 0-50.000 kn
2) 50.000 – 100.000 kn
3) 100.000 – 200.000 kn
4) 200.000 – 500.000 kn
5) 500.000 – 1.000.000 kn
6) 1.000.000 – 2.000.000 kn
7) više od 2.000.000 kn

evo, da započnem… ja osobno sam u sedmoj kategoriji.

pozivam sve članove da se u što većem broju odazovu! pogotovi one koji su aktivniji na forumu.

evo ja skačem iz 5 u 6 ili padam iz 6 u 5

ja sam sigurna trojka

Moj portfelj je daleko iznad tablice, pa molim da se napravi više podjela za nas veće ulagače, a za veliku većinu onih 0-50.000 koji dan noć traže K/P kategoriju 0) 0-10.000 kuna ( bez Mosticha )

Tu spada 90% foruma.

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

mbaricevic, pa to je bar lako…

evo za velike ulagače uvodim još par kategorija….

7) 2.000.000 – 5.000.000
8) 5.000.000 – 10.000.000
9) 10.000.000 – 20.000.000
10) više od 20 mln

ajde kad si tražio, sad se izjasni u kojoj si kategoriji.

p.s.: naravno, ako netko ima potrebu napisati koliko točno ima love, nitko mu ne brani


Mislim da bi bilo bolje doznati koliko je tko napredovao od početka svog trgovanja.Naime nije isto početi sa 1000,10000,100000 ili 1mil.kuna!Meni osobno portfelj je od 2000g.porastao 173 puta i mislim da sam po tome među uspješnijima u Hrvatskoj. Molio bih da i drugi ako mogu predoče svoje rezultate ,možda da se otvori i nova tema jer mislim da se kroz određeni vremenski period najbolje vidi uspješnost pojedinog investitora.Pozdrav!

A tko će verificirati iznijete podatke? Ili da vjerujemo na riječ svakome? Vidim da mnogi u postovima lažu i muljaju, pa zašto bi tu bili 100% iskreni? [smiley1] Sve je ovo besmisleno jer svatko može pisati što god želi bez ikakve mogućnosti provjere

Ignore: KressoM, delux

ja sam u 4 kategoriji, i nadam se skoku u 5 tokom godine

Ja sam u čvrstoj 4 . kategoriji , ove godine razmišljam o marginu na 90 posto portfelja …[smiley11][smiley11]

5. grupa

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Lupetanje ko ima koliki portfelj je obična glupost koja služi samo za liječenje kompleksa ovih što se busaju u prsa sa pustim milijunima..forum bi trebao služiti da čovjek nešto nauči a ne da bude mjesto hvalisanja par egoista.Ljudi se ovdje hvale nekim svotama bez nekih postavljenih kriterija jer šta meni znači da netko piše da ima 1 mil. kuna ako nije pritom spomenija svotu sa kojom je počeo ulagati
Ako će te već pisati koliki vam je portfelj onda pri tom napišite:
1. Sa koliko godina ste počeli ulagat
2. Koja vam je bila početna svota
3.U kojoj godini ste počeli ulagati

MARI[center][/center][color=black][/color][b][/b]

mari, ova tema postoji da se vidi financijska snaga foruma. ono o čemu ti pričaš je uspješnost i takvim pitanjima je mjesto na “Koliki su vam prinosi”.

ja recimo ne mogu odgovoriti na tvoja pitanja jer su meni preosobna. tko želi, nitko mu ne brani da napiše kako, kada, s koliko i zašto je počeo

cvrsta 5, a valjda ce do 6 mjeseca bit i 6…

Get Rich Or Die Tryin'

*****
Evo moj porfelj kreće se oko cca 17-18 mil kuna ovisno o tržištu.
****

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]

stvarno sam očekivao veći odaziv….

odjednom svi žele ostati tajanstveni, ali se zato naveliko daju preporuke što kupiti itd. (tj. ono što bi trebalo čuvati za sebe).

izgleda da ovaj forum ima 6-7 iskrenih članova

New Report

Close