Kajin aktivirao mirovinu da mu ne bi rekli ‘Ti si stupido, mogao si, a nisi’

Naslovnica Forum Komentari članaka Kajin aktivirao mirovinu da mu ne bi rekli ‘Ti si stupido, mogao si, a nisi’

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Licemjerstvo na zavidnoj razini – Kajin si sa svojim obrazovanjem(čovjek ima samo srednju školu!!!) nikad nebi mogao omogućiti takav životni standard kakav ima sada…kako li samo divno zvuči njegova u dah izrečena borba za prava malog čovjeka – nakon što se prašina slegla, ostadoše samo isprazne riječi .

U početku bijaše nova vlada…i 4.500 000 Abela povjerova u poštenje jednog Kajina, i on ih razočara…tako prođe mjesec prvi 🙂

seronja

boškarin

Ako si sa dvadeset godina staža u Saboru i za to vrijeme pripadajućim saborskim primanjima nije uspio stvoriti egzistencijalnu sigurnost dovoljnu da se ne sramoti jednodnevnim umirovljenjem, zaista i jest STUPIDO.

G tomimto..pobrkali ste lončiće i “YUgo socijal” imate razmišljnja. Što vam znaći ni srednju školu..vi i dalje po socujalističkim standardima mislite da ak imam visoke škole ja sam vredan i pametan..e nije tako fala bogu.Papire si možete stavit ropotarnicu Yugo povjesti.Znanje i to praktićno to nam treba..znaje a ne papiri dragi gospon.
A Kajin ..eh normalan tip..ljigav i kao što ste vi.. ja i ostali!

Gospodine "idvi"
Yolim Yugoslaviju i komunizam – kao mati ludu ćer…narodski rečeno.
Nepobitno je da čovjek ima srednjoškolsko obrazovanje, e sad Vas ja pitam ne vrijeđajući nikoga sa i bez Fakulteta.

Koji je to posao sa SSS na kojem se može uz malo dobre volje uštedjeti 2 500 000, 00kn naime ako Kajin ima 4-5 mandata a ministar Bauk reče kako se može uštedjeti 500.000,00 kn po mandatu. Zar uistinu mislite da je to tako težak posao da zavrijeđuje tolike novce.
Ne znam za Vas meni se ne čini ništa teže nego li raditi u skladištu našeg najvećeg trgovačkog lanca (da ga sad ne reklamiram) za 2.800,00 kn neto sa SSS.

Dotična gospoda sada su ELITA a gladnom narodu ostaje KIT….


Gospodine "idvi"
Yolim Yugoslaviju i komunizam – kao mati ludu ćer…narodski rečeno.
Nepobitno je da čovjek ima srednjoškolsko obrazovanje, e sad Vas ja pitam ne vrijeđajući nikoga sa i bez Fakulteta.

Koji je to posao sa SSS na kojem se može uz malo dobre volje uštedjeti 2 500 000, 00kn naime ako Kajin ima 4-5 mandata a ministar Bauk reče kako se može uštedjeti 500.000,00 kn po mandatu. Zar uistinu mislite da je to tako težak posao da zavrijeđuje tolike novce.
Ne znam za Vas meni se ne čini ništa teže nego li raditi u skladištu našeg najvećeg trgovačkog lanca (da ga sad ne reklamiram) za 2.800,00 kn neto sa SSS.

Dotična gospoda sada su ELITA a gladnom narodu ostaje KIT….


…ma upravu ste sve g. tomimoto..potpisuvam sve..ali me malo zasmetalo to ..kao da visoooke škole donose pamet i prosperitet i napredak..pa poglećte naše slavne figure na vrhu..svi odreda drfrmr..itd a ima lopova(dobro još nepravomoćno), nemoralnih i "stupido".
Evo g.Mil.. izbaci g.Ferdelji…jer je reko nešto pametno i usudio se da misli..a kakve ono škole ima g.Mili..??

Kajin je stupido i mona kao i svi oni koji ga brane. Taj sigurno nije oprćen srao, a bome ni svi guzičari koje smo birali i izabrali.Stupide mone

New Report

Close