Noćni klub prekrstili u udrugu građana i nastavili raditi bez uporabne dozvole

Naslovnica Forum Komentari članaka Noćni klub prekrstili u udrugu građana i nastavili raditi bez uporabne dozvole

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Zatvoriti i naplatiti kaznu i gotovo.

Zlatna mladež…dobiva kredite po babi i stričevima …tko je bio jamac kredita tko je ostavio osobne mijenice za čiji račun i sa šijim parama je sve to navodno kupljeno….WELCOME TO CROATIA – mala zemlja za “velike igrače”

hahaha, ovo bi mogla biti udruga građana koji posjeduju Porsche vrijedniji od 150 000 €
😀

glavno da sam saznao kako je dotični lončar hercegovac, a što je s ostalima,,, klasični primjer fašizma i fašizacije hrvatske javnosti od strane autorice teksta

Kad bi samo klubovi tako radili. Znam za jednu školu stranih jezika koja radio kao “udruga”. Ne upišeš tečaj već postaneš član udruge pa učiš jezik. A udruga na to ne plača PDV niti porez na dobit, a kamoli doprinose za profesore (zapravo kolege građane koji su toliko dobri da te uče strani jezik, ha, ha)

ako je netko pokušao pokrenuti kafić u nekom stambenom kvartu zna da je to nemoguće bez izbjegavanja propisa, ne postoji točna procedura, idete od ureda do ureda, npr. kažu vam da trebate kupiti parking mjesta, onda odete u prometni ured, a oni kažu da nema planiranih parking mjesta, e pa nedam vam ni 5 centa mita, otvoril bum udrugu neliječenih alkoholičara

Poanta je u tome da su legalno registrirali udrugu i da rade kao klub,ali problem je da tako ne mogu prodavati alkohol pa neće dugo raditi na taj način.
A da su otvorili noćni klub ljudima ispod prozora,to je drugi par rukava i situacija u kojoj se pokazuje manjak pameti i znanja naše birokracije.Mogu misliti kako je stanarima.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


glavno da sam saznao kako je dotični lončar hercegovac, a što je s ostalima,,, klasični primjer fašizma i fašizacije hrvatske javnosti od strane autorice teksta

Što je tebi. Kad bi ih pokušao nabrojiti pao bi server koliko ih ima.

New Report

Close